as
Pranešimai: 571

2015-04-18 20:04

Nevalgau mesos,varskes,surio,kiausiniu,zuvies,grybu...
Nevagau tik del to kad man neskanu..Mane supykina jei pajauciu ko nors is pamynetu produktu skoni.
Nesuprantu del ko taip yra.Gal kas padetu?

ingrida
Pranešimai: 28

2015-04-05 21:04

mane domina vegetarai ar juos kankina virssvoris, kaip daznai jie serga, kiek laiko vegetarai, ar jie nevartoja tik mesos ar ir gyvulines kilmes produktu, pries kiek laiko lankesi pas gydytoja, ir amzius...

ingrida
Pranešimai: 28

vegetarizmas

2015-04-05 21:04

vegetarizmas

Justina
Pranešimai: 25

2015-03-28 12:03

As propoguoju dalini vegetarizma.Tai yra nevalgau tik mesos.Jau mazdaug 2 metus. Ja pakeiciau zuvimi.Seip jauciuosi labai gerai.Truputi svorio nukrito mazdaug 3-4 kilogramai. Vartoju maisto papildus.
Ligos nepuola.Zodziu liux ;)

rozarozalia
Pranešimai: 2

2015-03-23 11:03

rozarozalia@one.lt
Pasiziurejau ta filmuka. Mane sokiravo. Niekada net nepagalvojau, kad tokio lygio ziaurumas! As sokiruota. Valgiau kalakutiena, bet po viso sito, ismeciau i siuksline. Koks ziaurumas! Teisingai, atsitokekime! Yra daugybe produktu ir be lavonienos. Visada taip galvojau. As sokiruota, tokiom salygom laikomi gyvunai, pauksciai. Kokia baime ju akyse!!!! Mes kazkokie issigimeliai, gana- STOP!!! As neprisidedu uz zudyma, as UZ gyvunu meile!!!

vi
Pranešimai: 188

2015-02-23 08:02

Čia filmukas visiem gyvūnienos valgytojams - www.meat.org/

Siga
Pranešimai: 16

2015-02-22 07:02

noreciau tapti vegetare, nes kai suvalgau mesos, blogai jauciuosi, atrodo, kad visas organizmas sustoja, siaip ja valgau gan retai, bet nedrystu savarankiskai pereiti prie vegetarizmo, nes nelabai zinau vegetarisku patiekalu raciono?noreciau sulaukti jusu patarimu, beja man 19m,esu skaiciusi, kad jaunam zmogui neparartina buti vegetaru, bet gal as klystu????

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių