Luka
Pranešimai: 9

2015-05-30 19:05

mes storules mes jega

Neringa_studente
Pranešimai: 1

2015-05-30 18:05

Sveiki, jau daugiau nei pusmeti esu studente Anglijoje. Pragyvenimo salygos sunkios, todel teko apriboti savo mityba iki minimumo, o streso daug. Tikriausiai gaunu nepakankamai reikalingu maisto medziagu, vitaminu ir mineralu, nes pastoviai skundziuosi galvos skausmais, zemu spaudimu, nuovargiu, per tris menesius savaime numeciau 10kg. Zmones jau issigande apkalbineja mano kauleta isvaizda. Kudumas moterims nekenkia, bet as jau ir anksciau esu turejusi problemu su sveikata, ypac endokrinologiniu. Paskaiciusi straipsnius internete supratau, kad man magnio trukumas. Taciu kadangi paprastai valgau karta per diena, negaliu suvalgyti normalaus maisto kiekio. Gal galetumete patarti, kaip geriausiai ir greiciausiai atstatyti savo mityba? O gal manote, kad man reiketu kreiptis i gydytoja? Taciau patikimo gydytojo cia deja siuo metu neturiu. Taip gyventi nebegaliu. Jei galite padekite, busiu dekinga. Aciu!

juditastaskoniene
Pranešimai: 1

2015-05-30 17:05

sveikutes man24m ugis 165 sveriu 95kg,jau praejo po gimdymo 3 m ir niekaip neatsikratau tu 30 kg virsvorio ka galetumete man patarti nes jau jokios dietos ,ar kapsules man nepadeda:( aciu uz atsakymus

astule
Pranešimai: 3

2015-05-30 08:05

Sveiki, noreciau pasiteirauti ar kas nors girdejote apie Respublikines jogos mokyklos vedamus lielnejimo kursus? Noreciau ten nueiti...

Sigute
Pranešimai: 9

2015-05-29 05:05

Tai žinoma, kad nuo organizmo priklauso, bet jeigu žmogus linkęs pilnėti tai tada jau tikrai prieš naktį nereikia prisikimšti, o rytais geriau pavalgyti pvz. dripsnių košės. Ir svarbiausia yra nors kažkiek pasportuoti, nes jeigu svoris kris be sporto tai liks suglebusi oda, o tai labai ngražu :) Reikia valgyti viską ko nori, tik ne kiek nori...

Oksana
Pranešimai: 36

2015-05-25 21:05

Ana, matyt tave kažkas neramina, dėl kažko išgyveni, nors galbūt pati to ir nesuvoki. Todėl ir valgai, kad nuramintum save, savo nerimą. O badavimas tikriausiai prasideda persivalgius, kai bandai grįžti prie mažesnio svorio. Bandyk save stebėti, pagauti tuos momentus, kai norisi daug valgyti ir negali sustoti. Viskas turi savo priežastį, patikėk manim.

Sigute
Pranešimai: 9

2015-05-22 07:05

aš nesuprantu kaip galima skaičiuoti tas kalorijas, paprasčiausiai reikia valgyti viską ko nori, tik ne kiek nori!!! po truputį sumažinti maisto kiekį, neprisivalgyti vakarais, šiek tiek pajudėti daugiau ir viskas bus OK...

tomas
Pranešimai: 183

2015-05-10 13:05

kaip nuimesti 10 kg per menesi ?

gabija
Pranešimai: 203

2015-05-10 13:05

Pritariu jusu nuomonei .....ir yra labai veiksminga.....

raminta
Pranešimai: 141

2015-05-06 19:05

sveriu 60 kg ,o ūgis 169cm. esu 14 metų. noriu numesti bent 7-10 kg, bet nežinau jokios dietos. nenoriu vartoti vaistų. sportuoju daug, bet kuo daugiau sportuoju tuo daugiau kilogramų priaugu.
gal galite patarti?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių