Fifa
Pranešimai: 2

2015-04-07 16:04

KAIP sveiko proto žmogui gali šauti i galvą,esant sveikam, darytis tokius dalykus.GYDOMOSIOS proceduros visai kas kita.Paeme televizijos mergą ir reklamuoja 50 procedūrų o kas po to-VISĄ gyvenimą taip????ka po to nevalgysi, negersi?prievartaujamas organizmas priesinasi-pavergsi-turesi kruva ligu ir tuscia pinigine

Kris
Pranešimai: 3

2015-03-27 08:03

Aš tai pat esu pasidariusi žarnyno valymą, net šešis kartus darė.Turėjau labai didekių problemų su žarnynu jau nuo mažens, tai vieną dieną neiškenčiau ir užsirašiau, ir ką labai patiko, aišku pati procedūra nėra jau labai maloni, bet galiu pasakyti kad pakeitė mano gyvenimą žarnyno valymas, nuo šiol nekamuoja vidurių užkietėjima, pilvo pūtimas ir svoris neauga daugiau.Po procedūros kiekvieną kartą leisdavo ozoną, jis labai sveika ir gerai žarnynui, sakė atstato visą mikroflorą ir t.t.dar seansų metu išrašė spec.vitaminų žarnynui, vienu žodžiu ne tik valė žarnyną, bet ir atstatinėjo tuo pat metu, o ne tada kai jau blogai.Aš daraiu tai kaune natūralios medicinos centre, labai maloni daktarė buvo, ir šiaip labai esu tuo patenkinta.Jei kada reiktų tai tikrai negalvodama vėl kreipčiausi ir daryčiau.O dėl tų kirminėlių tai viskas čia realu ir taip turi būti, jei turi problemų su žarnynu ir tave kankina vidurių pastovus užkietėjimas, tai žinoma kad aikui begant tų kirminėlių atsiranda, kadangi kaip daktarė aiškino žarnynas nesivalo sasvaime ir jame pradeda kauptis nuodingos medžiagos ko pasekoje veisiasi kirminėliai.

kestas
Pranešimai: 35

2015-03-12 22:03

Valyk smegenis

as
Pranešimai: 571

2015-03-01 12:03

jei tingi komentarus paskaityt, tai klizmą pasidaryt TIKRAI tingėsi...

margarita
Pranešimai: 6

2015-02-21 10:02

labai noreciau suzinot apie ta zele

a
Pranešimai: 262

2015-02-18 22:02

Nevalyk

rita
Pranešimai: 239

2015-02-02 22:02

Valyk

egle
Pranešimai: 191

2015-01-29 12:01

Kepenų valyti niekados nebandžiau, na o "Žarnyno dušas" tikrai geras dalykas. Tik Druskininkų "Eglės" sanatorijoje griežtai rekomenduoja ne daugiau kaip tris procedūras. "?" Atrodo- koks jiems skirtumas- juk procedūros mokamos ( viena 12lt. ) pirk, mokėk pinigėlius ir daryk kiek nori..., o šioje sanatorijoje daugiau kaip trijų procedūtų nedaro...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių