makavelis
Pranešimai: 5

2015-07-03 10:07

Ridikuose yra daug vandens, iš to seka, kad juos valgydami galime pravalyti savo organizmą. Apie tai daugiau: zinom.lt/kuo-naudingi-ridikai/

Ela
Pranešimai: 10

2015-04-26 13:04

Ačiū, ačiū, jeigu jau priėjome iki preparatų pavadinimų, tai aš naudoju Tianshi papildus ir valymo programą dariausi su Tianshi preparatais su gydytojos pagalba, o ne savarankiškai. Apie klizmas aš ir nekalbėjau, vien klizma nieko neišvalysi. Tuo tarpu aš valausi ir kepenis ir kraują ir limfą. Jaučiuosi atgimusi, esu sveika ir siūlau visiems išsivalyti visas rdquo;atliekasrdquo; iš savo kūnų ir atgauti sveikatą, kurią sunaikino chemija ir blogas maistas.

laima
Pranešimai: 175

2015-04-26 11:04

Elai juk klizmuojant isvalai tik zarnyna okaip kiti organai? geriausia organizma isvalo kates nagas lot,Unkarija tomontoza. valo lasteles lygmeni okepenims valyti yra margainis tai ,dagys. artisokas vaistine zvirbliarute visi sie augala yra firmos vision preparatuose pasiskaityk Detox ir cupers jei reikia daugiau informacijos rasyk vip888@one.lt mielai atsakysiu

Ela
Pranešimai: 10

2015-04-26 10:04

Na žinote, aš bandžiau nevalgyti 2 dienas ir vos nenumiriau, tai pagal Colo Vada programas reikėtų nevalgyti 4 dienas, o vėliau dar 3 nepilnai - reiškia grėžti prie įprasto maisto. Sutinku, gal tai ir efektyvu, bet ne kiekvienas tai ištvertų. reikia ir jėgų, ir kantrybės. Tuo tarpu geriant arbatą ir naudojant celiuliozės preparatus išsivalo visi šlakai ir kiti teršalai labai efektyviai ir be didelių pastangų.

violla
Pranešimai: 980

2015-04-25 18:04

Labai rekomenduoju 14 dienų organizmo valymo programą COLO VADA - nieko efektyvesnio nežinau. Tai sakau, su visa atsakomybe. Apie ją plačiai galite pasiskaityti per Google užsidėję Colo Vada. Ji kainuoja 200 lt, bet tai rsquo;neturi kainosrsquo;, tikrai!

Ela
Pranešimai: 10

2015-04-25 11:04

Sveiki, buvau vienos kompanijos pristatyme ir ten kalbėjo gydytojai. Pasakė tokį dalyką, jeigu trumpai, kad organizmą reikia valyti per ten - per kur jis užsiteršė. Tai efektyviausia. negalima iš tiesų daryti žarnyno valymo per rdquo;antrą galąrdquo;. taigi aš valausi organizmą kas pusę metų - geriu tam skirtą arbatą ir tam skirtas kapsules vartoju. Organizmo valymas man pradėjo atsikratyti astmos, kuo negaliu iki šiol pilnai patikėti. Aš vartojau taip pat ir maisto papildus, specialius, kuriuos skyrė gydytoja, bet prieš tai buvo daromas organizmo išvalymas vien arbatomis ir kapsulėmis. Jokių kitokių žarnyno valymų nedaryčiau, nes tai kenksminga.

valentina
Pranešimai: 49

2015-04-25 06:04

Sveiki :) Turiu vieną klausimėlį :) Neseniai užkietėjo viduriai, nuėjau pas gydytoją, liepė pasidaryt klizmą, bet ką ir kaip daryti nepaaiškino. Taigi, gal galite paaiškinti kaip pasidaryti tą klizmą? :) Iš anksto dėkoju :D

kestas
Pranešimai: 35

2015-04-22 21:04

Kartoju dar karta - issivalyk smegenis nuo reklamos, o tada pats/i suprasi. Ir nereikes cia man kelis kartus rasinet

Leta
Pranešimai: 705

2015-04-22 17:04

Ir kam save kankinti klizmomis...Gamtos sutverta pro burną į organizmą skysčius pilt. Geras būdas nuo šlakų - augalinis aliejus, o dar geresnis antilipidinės ir kepenų valymo arbatos vartojimas. efektas tikrai geras.

Oksana
Pranešimai: 36

2015-04-15 21:04

Valiau ir žarnyną ir kepenis. Brangus malonumas. Kievienas žarnyno valymas kainuoja 150lt (valymų reikia kaip min 6), kepenų valymas - 400lt. Irgi ne vienos procedūros reikia.
Dėl naudos... Žiūrint ko sieki. Ar numesti svorio, ar susitvarkyti sveikatą, ar tiesiog išsivalyti organizmą. Šiaip visa tai daugeliu atveju yra beprasmiška, nes po visų šių procedūrų (kurių metu, pripažįstu, yra tikrai jaučiamasi žymiai geriau) žmogus vėl dažniausiai grįžta prie įprastinės savo mitybos ir organizmas yra užteršiamas per kelis sekančius mėnesius. Taip kad efektas tikrai ne ilgalaikis. Žinoma, galima šias procedūras kartoti kas pusmetį ar metus, bet ar verta? Geriau susibalansuoti mitybą ir tada organizmas natūraliai išsivalys. O visi šie valymai (jei žmogus neturi tikrai rimtų sveikatos problemų) yra tik tingaus XXa. žmogaus išradimas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių