grazina
Pranešimai: 38

2015-08-18 16:08

girdejau reikia patrink kavos tirsciais:) reiks paciai pabandyt:p dar johnsons aliejukas draugai sake padeda

Ernesta
Pranešimai: 12

2015-05-31 15:05

man ta zasies oda,ant zandu ir virs alkuniu.viska darau,nieks nepadeda.o visi klausineja,tau salta?ar tave isbere?ka man atsakyti i tokius klausimus.gal sakyt as zasis.?

salnasalna
Pranešimai: 3

2015-05-13 16:05

nenusiminkite,bandyti reikia.Dirbu su naturalia produkcija ir dar neteko, kad kam nepadetu del zasies odos.Aisku buna taip, kad pradzioje reikia kazko daugiau panaudoti, o veliau uztenka tik kremuko laikas nuo laiko pasitepti.Kai ieskai randi.rasykite jei idomu-atsakysiu.sekmes visiems

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-10 18:05

Siaip yra galimybe su vaistukais nuo egzemos, tai yra nuo limfmazgiu padidejimo, susiraukslejimo. Reikia tempti tris kartus per diena viena savaite. Pabandykit kaina apie 12 lt.
Vaistas= Celestoderm-V 0.1% tepalas 30g beje receptinis, bet graziai paprasius parduoda.

Agnė
Pranešimai: 113

2015-03-01 15:03

man zasies oda yra nuo vaikystes,lankydavausi pas gyditojus del tos odos prirasydavo kremuku visokiu aliejuku niekas nepadeda ir netikiu kad pades nes man oda igimta,na dar padeda kai vasara pasideginu tai odos bukle trumpam pagereja

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių