salnasalna
Pranešimai: 3

2015-05-13 16:05

pasiskaitykite trumpai liet.kalba ir pagal nuoroda.ten daugiau info
"Revolution 24k Gold Anti-Aging Serum
Galingi natūralūs antioksidantai:
• Akai Uogos • Vaivoras • Raugerškis • Noni • Mangostaninė garcinija • Granatai • Avietės • Vynuogės
taip pat 24 karatų auksas.
Serumas pašalina visus odos trūkumus, pagerina spalvą, suteikia jai elastingumo, giliai valo odą be chemikalų ir vaistų, suteikia odai sveiką išvaizdą.
Įrodytas didelis efektyvumas ir esant tokioms rimtoms odos problemoms, kaip:
· Niežėjimas ir pleiskanojimas; Celiulitas;
· Labai raukšlėtai ir suvytusiai kaklo ir dekolte odai;
· pernelyg didelio saulės spindulių poveikio pasekmėms;www.salna.alivemax.com
· Pažeista ir porėta oda;
· Tamsūs ratilai apie akis; Maišeliai po akimis;
· Strazdanota oda ir t. t.;
Ypatingas efektas įrodytas ir naudojant po skutimosi, kad pagerėtų odos spalva

gabija
Pranešimai: 203

2015-05-06 12:05

Man 14 metu, paakiai labai pajuode... Ka man daryti?

xxx
Pranešimai: 184

2015-04-30 19:04

www.med-info.lt

salomeja
Pranešimai: 9

2015-04-30 17:04

Zinok ir man tas pats yra,as ir vitaminus visokius esu isbandzius,miegu gerai,niekas neskauda,o paakiai kaip juodi taip juodi...

aurelija
Pranešimai: 25

2015-04-25 17:04

Pas mane labai pajuode paakiai, tokie pajuode kaip dabar dar niekad nebuvo jau taip yra apie 3 menesius. as nesuprantu ar kokiu vitaminu truksta ar kas negerai seip jauciuosi normaliai nieko neskauda normaliai miegu.Tik atrodau kaip sumusta? Idomu kaip galeciau sumazinti ta pajuodavima po akimis?

aurelija
Pranešimai: 25

Pajuode paakiai

2015-04-25 17:04

Pajuode paakiai

x
Pranešimai: 40

2015-03-02 20:03

mano paakiai taip pat tamsus :( man jie ipats isriskeja kai valgau suriai .... o problema ta kad man patinka surumas... tai sunku atsikratyti ju bet dabar iseina suvaldyti save ir nevalgau tiek daug druskos ir sumazejo ju juodumas :P :) .. bet vistiek jie pas mane yra tamsus .:( bet bandysiu jusu patartas priemones tikiuosi pades :)

as
Pranešimai: 571

2015-02-26 12:02

zinokite paneles man tokia pati problema kamuoje,,,bet tikrai ne is prigimties,,,man gal kaip 5-6m,kaip ir nezinau,ka daryti,,,man labai sunku,,,kremai nepdeda gal tik truputeli,,,nerukau,,,miegu gerai,,gal kraujas negeras,,,

asta
Pranešimai: 124

2015-02-13 21:02

kazka cia NOBADY nusisnekejai ir totaliai! geriau pareiks savo nuomone tuose forumo temose, kur aktualu tokio pobudzio blevyzgojimai

dabar prie reikalo: galiu pastebet viena dalyka - as rukiau 3 metus ir jau 2 men. kaip meciau. rukant paakiai buvo tikrai pajuode, bet kai meciau (nors kai nerukiau - nebuvo pajuode) - zymiai sumazejo pajuodimas. jei jus nerukot, tada tikrai kitos priezastys :) jei rukot - pamastykit, ar neverta mesti ;)
o jei norit mesti, bet nepavyksta, tai turiu gera rusu kalba knygute, kurios pavadinima tiesiogiai isvertus butu rdquo;legvas budas mesti rukytirdquo; ;)
jei kas susidomejot - rasykit man (astraema@yahoo.co.uk)

nierka
Pranešimai: 1

2015-01-20 14:01

Yr juk baisesniu dalyku uz paakius kiti spuoguoti lieka rndai slysktu. Vengiam tokiu,,paakiai daugeliui paauglyste =D NESIJAUDINKITE PADEDA BULVIU KAUKES!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 36 ir 0 svečių