Millena
Pranešimai: 19

2015-04-21 10:04

Netekus svorio, turejau ir as sia problema. Man padejo www.sugihara.lt/lt/p/spuogai-dermatitas-egzema-apgamai/prp-plauku-slinkimui/. Nepigu, bet efektyvu.

Ramune
Pranešimai: 46

2015-03-23 16:03

Labai efektyvu yra naudoti Fitoval kapsules ir drauge Fitoval šampūną (geltonos spalvos dėžutėje),pati senokai naudoju ir matau teigiamus rezultatus, tikrai verta išbandyti.

Auksy
Pranešimai: 6

2015-03-21 19:03

skaičiau, kad daug kas šitą naudoją: www.topbeauty.lt/loreal-professionnel/puoselejimo-priemones/aminexil-advanced. nežinau dėl veiksmingumo, jei kas bandysit - prašau pasidalinkite patirtimi :)

rimas
Pranešimai: 75

2015-03-14 18:03

Tai aktuali problema,ypač vyrams.Kai man ėmė retėti plaukai,pažystama patarė juos prieš kiekvieną plovimą ištrinti mišiniu,kurį sudaro svogūnų sultys ir dilgėlių nuoviras,palaikyti valandą,o po to išplauti nenaudojant jokio muilo ar šampūno,tiktai sutrintą duoną,užplikytą karštu vandeniu ir palaikius kol atvės.Taip išplautus plaukus dar perplauti vėl dilgėlių nuoviru ir išgerti pusę stiklinės dilgėlių arbatos.Tikrai,po trijų mėnesių jau pastebėjau,kad plaukai nustojo slinkti ir geriau auga,geriau atrodo.Jau virš dviejų metų,kaip tai darau,o šampūnus vartoju labai retai.

ingrida
Pranešimai: 28

2015-03-13 18:03

Labai noreciau kad kas nors man padetu.Noreciau suzynoti kokiu yra priemoniu kurios skatintu plauku augima!Jei jus zinote l.b prasau parasykit kokios ir kur galima butu isigyti.ACIU:)

ingrida
Pranešimai: 28

Skatinancios plauku augima priemones

2015-03-13 18:03

Skatinancios plauku augima priemones

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių