Tomasmas
Pranešimai: 1

2015-09-26 20:09

Tave ko gero kankina demodex,
Tai veido odos erkutes,sisip tai labai bjaurus parazitas,as asmeniskai gydausi su AMYTROZYN plius.
Jau praejo 2 menesiai sioks toks progresas yra.

mazute
Pranešimai: 11

2015-09-24 11:09

labutis visiems,na matau kad tokiu problemu kai rausta oda turiu ne as viena,mane taip pat kamuoja odos raudonis jis atsiranda del menkiausiu dalyku ir del oro salygu ar salta ar karsta visalaik ismusa raudonis,aplamai oda veido daznai buna raudona na kaip mane tai nervuoja daznai uzduodu klausima sau kodel taip yra?ka man daryti ir kas man yra ir kodel pas mane tokia oda? net nezinau kokiu kremu teptis ir ka daryti,prasau jusu visu pagalbos parasykit kas tik yra susidures su tokiomis problemomis ka darete kur kreipiates ir ka jum pasiule? o gal cia kokia liga? net nezinau ka galvoti ir ka daryti.prasau padekite.

mama1
Pranešimai: 1

2015-09-23 06:09

bukite maloninga pasidalinkite kas jums padeda kovoti su raudonais zandais,mudu su vaiki abu raudoni neturiu jau jegu,aciu

lina
Pranešimai: 1775

2015-09-20 17:09

naudojau ivairius kremus..roseline,SALVIAL,dabar avene ir visiskai nepadeda.tiesiog nezinau ko griebtis.nuo pat ryto iki vakaro esu radona t.y. 24valandas per para ir tai tikrai neta malonu.i veidrodi stengiuos net neziuret,aisku skamba gal ir vaikiskai,bet...mane tai varo i nevilti,o jei dar susijaudinu is vis esu..net nemoku apsakyt kokio raudonumo.paskutine viltis kazka daryt su lazeriu,bet nemanau,kad pades.

Artūras
Pranešimai: 77

2015-09-18 11:09

Jei ką domina odos jautrumo problemos parasykite man gilys35@gmail.com atsiusiu ta tema knygos rdquo;leisk sau tapti karalienerdquo; ištraukas

as
Pranešimai: 571

2015-09-17 16:09

man irgi tas pats.Taip pat galvoju apie lazerius,tai butu ,malonu isgirsti atsiliepimus po proceduros,padejo bent kiek ar, ne...

dalia
Pranešimai: 175

2015-09-15 09:09

norejau paklaust nuo kokio amziaus galima vert vaikam auskarus?

paulelis
Pranešimai: 1

2015-09-05 15:09

Labas Vaida man patiko jusu formule veido raudonio gydymui aliejeis gal galit placiau paiskint kaip visa tai naudot is kur nusipirkt ar kaip skiesti aliejus ir kada kokiu laiku tepti buciau labai dekingas uz issamesne informacija :)

paulius
Pranešimai: 28

Odos jautrumo ir raudonio gydymas

2015-09-03 17:09

Odos jautrumo ir raudonio gydymas

ieva
Pranešimai: 86

2015-08-26 17:08

www.balticumtelevizija.lt/index.php?page=videoamp;flv_show_video=275
cia adresas is laidos ieskokime geriausio-galite prasukt puse jo ten per viduri rodys apie gk klinikoje lazerines proceduras-taip pat veido raudonio naikinima lazeriu-kam idomu perzvelkit.apie ta gk klinika skaiciau ir laikrastyje ir zurnale-sveikas zmogus.taip pat internete.jei kur ir gydyciaus lazeriu tai tik ten- nes nemanau kad kitur padetu.gk klinikos yra Vilniuje ir Klaipedoje-ten rodys apie klaipedos gk klinika.beje jei kam idomu gk klinikos adresas j.zembrickio g.6,klaipeda tel.(46)21 00 99

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 26 ir 0 svečių