ieva
Pranešimai: 86

2015-08-25 19:08

turiu ta krema eucerin anti redness tepiaus visa ziema-ir nepadejo beje nuo jo dar oda pleiskanojosi.jis parduodamas be rcepto-jo kaina apie 63lt.valgyk c vitamino turincius produktus-vaisius darzoves. c vitaminas stiprina kraujagysles.beje gali tai pasigydyti gk klinikoe lazeriu-gal ir as bandysiu.tik kaina gan didoka-apie300lt.www.gkklinika.lt

Laura
Pranešimai: 92

2015-08-25 17:08

sveikos paneles kaip gera pasidare suzinojus kad cia ne as viena tokia raudonzande pas amne raudoni zandai buna visada nikead nebuvo normalios spalvos avene kremas man nieko nepadejo:(

jurga
Pranešimai: 99

2015-08-22 19:08

Kaip rast sena drauga is klaipedos gal gali kas padeti

Liuda27
Pranešimai: 1

2015-08-08 14:08

Sveiki.Su veido raudoniu ir issipletusiais kapiliarais ant veido susiduriau vasaros pradzioje,kaip saulute gerokai pakaitino veida:(Nuo tada nebezinau ka daryti veidas kaista nuo karscio ar salcio,visa raudona palieku.Bijau,kad liksiu visada tokia,ir kremuka nusipirkau Eucerin ANTI-REDNES,tai tik tam kartui pasviesina veida.Kaip kovoti,ka daryti gal kas gali patarti?:(

Siga
Pranešimai: 16

2015-07-26 17:07

as ir raudonuoju visur ir visada, tepu eucerin antiredness

i
Pranešimai: 18

2015-07-25 09:07

Iki sios akimirkos maniau kad tik as viena tokia raudona, vient odel kad kiek besizmonejau dar nei karto nemaciau paneles su tokiu raudonu veidu kaip mano. Man raudonumas isnyksta tik tada kai sedziu vienoj vietoj ir visiskai nejudu. Paeinu pora zingsniu ar kazka padarau veidas pasidaro toks raudonas kad apsakyti neimanoma.Iseinu y saule vel raudonas. isienu y salty vel raudonas, avalgau - raudonas, atsigeriu -raudonas, man jis raudonuoja nuo menkiausiu priezasciu. Butu dar ne taip baisu jei raudonuotu tik zandukai, bet as tiesiog nusidazau nuo kaktos iki barzdos violetine spalva. Visi visad irgi klausia kodel tu raudona.. nezinau nei ka atsakyti nepasakosiu kiekvienam savo problemu juk. Seip net kai esu neraudona(jei tp galima pavadinti) kakta ir zandukai vistiek raudonais plemais simusti.. Tai vienintelis dalykas kuris mane vercia tiesiog nebepasitiketi savimi, nes kai pamatau zvilgsnius tokius i mano veida, norisi skradziai zeme sulisti.O pudros tikrai nezadu naudoti nes ir tp jautri oda ir nelb net paslpetu. aplamai kaip keistai atrodo kai vasara idegu kunas rudas o veidaaas raudonas....
saunumelis.

rasa
Pranešimai: 295

2015-07-05 12:07

Nezinau, kuri geresne- skysta ar kompaktine pudra. Jeigu pagal visas taisykles, tai kiek zinau pirma reikia tepti makiazo pagrinda, paskui skysta pudra, o ant virsaus kieta pudra:) Bet as tiek tikrai nepanesciau, as iskart kieta pudruoju ir viskas, nereikia jokiu pagrindu. Egle, nemanau, kad raudonas veidas galetu idegti, jis tik dar labiau iraus, bent man taip. Nu nebent gal tu tamsesne. O kiek stebejau zmones, man kaip tik pasirode, kad mazai kas turi ta problema, o as tiek prisikankinus esu del to, kad baisu prisimint, ypac kai paaugle buvau, o tada man taip buvo svarbu buti graziai. Jeigu tada buciau zinojus, kad pudra gali paslepti viska, daug buciau nervu sutaupius. As vienu metu tikrai galvojau, kad isprotesiu, tokia itampa man kele tas veidas ir taip jis degdavo, o degdavo nuo itampos, kad dega, nu toks uzburtas ratas. Sunkiausia atsimenu buvo 11 klasej, as net bijodavau i mokykla eiti, iskart nuejus pradedavo zandai degti, bet tokia spalva, kad net kai kas klausdavo, kas man yra, tokia bordine budavau, ir visai be jokiu priezasciu, nei karstis, nei astrus maistas, nieko visai. Labiausiai skaudu budavo, jei kas pasisaipydavo, pvz. pasakydavo, kad maziau reikia gerti, tuo tarpu as nei laso alkoholio negerdavau, o girdedavau, kaip klasiokai po kiekvieno savaitgalio pasakodavo apie pjankes, ir rukydavo aisku. Kaip as tada ju nekesdavau, taip noredavau, kad vat kuriai nors is tu mandru mergu taip pasidarytu, atrodo visu nekenciau, kieno oda ne raudona. Man buvo juo sunkiau, kad pas mane ne tik zandai degdavo, bet nosis yra raudona, ir ji visada tokia, zandai tai bent ne visada dega. Tai cia is praeities prisiminimai, dabar tai man nebe problema. Zinau, kad yra pudra, bet ja retai naudoju, o kai zinau, kad bet kada ja galesiu pasinaudoti, tai nesinervuoju ir niekas nedega.

rasa
Pranešimai: 295

2015-07-05 06:07

Veidas nekaip i saule reaguoja, tik dar labiau israudonuoja ir viskas, nei kiek neidega, todel pvz. prie juros iskart kepure uzsidedu. I soliariumus neinu, nes oda labai sviesi ir neidega, viso kuno tokia, ir tokiai odai didesnis odos vezio pavojus nuo soliariumu. Tik nugara ir peciai siek tiek idega nuo saules. Del kremo, daktare man buvo israsius veidui toki krema Aderma-treatment, tipo jautriai odai. Gal ir nieko, bet jau nebetepu, mano ir taip riebi oda, nereikia jokiu kremu. Jis irgi brangus buvo, apie 40Lt, o dabar metosi, galeciau ir atiduot:) Dar pas mane stovi nenaudojama Eris kauke veidui su issipl. kapiliarais, rieboka, ir tonikas toks pats, nes daktare israse kitoki tonika, gaminama vaistineje.

rasa
Pranešimai: 295

2015-07-03 10:07

Nu man tai nenubyra, nes mano oda riebi, gal nuo sausos odos ir nubyra. Jei pas tave spuogu yra, pirk Aknekolor is vaistines, tai kremas pudra rudos spalvos, gydo ir spuogus kartu. Tik tept geriau su kempinele.

rasa
Pranešimai: 295

2015-07-02 16:07

Tos pudros numeris vis delto 72, o 76 tai biski sviesesne, 72 graziau. Neturetu nuo jos spuogu dauget, bet kiekviena diena geriau irgi nenaudot. Kompaktine pudra reiskia kieta. Ten su elektra degina ne spuogus, o issipletusius kapiliarus, jeigu jie matosi. Duria i kapiliara ir i pridegina. Kaina nelabai didele, ziurint kiek ten degina, sakykim 5 min. apie 10- 15 Lt. Bet jeigu kraujagysliu nematyti, tik difuzinis paraudimas, tai aisku nedegina, nes nera ka degint.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 41 ir 0 svečių