savas
Pranešimai: 10

2015-12-10 12:12

benderis, tai androgenine vyriska alopecija AVA, arba AGA. 99%!!!
apie pagalba.
nueik pas GERA trihologa. Jis tau nastatys tiksliau.
O kaip gyditis, tai cia parasyta, kad vaistu kaip ir nera sugalvota dar
Nebent rogaine (skystis) arba propecija (tabletes), bet zinok, rogaine reikia naudoti nuolat, o nuo propecijos galimi lytiniai sutrikimai

marius
Pranešimai: 82

2015-12-09 07:12

Labas rytas, nesu nusiteikes cia kaz ka reklamuoti, bet jei kam nors skubiai reikalingas ROGAINE 5% galiu padeti. Rasykite elektroniniu pastu kamile_art@hotmail.com -duosiu telefona.
Zmogus atveza rogaine 5% i namus Klaipedoje. Kainuoja sitas malonumas apie 80lt (menesio kursas)... Pristatymas ta pati diena nuo 5 iki 7 vakaro. Labai patuogu, pats perkau ir likau patenkintas. Yra galimybe uzsakyti ir i kitus miestus, bet tai bus siek tiek ilgiau...
Aisku cia tiems kam aktualu :)
laikykites.

Robertas
Pranešimai: 20

2015-12-07 12:12

Giedriau, tai kokie rezultatai naudojant ta Velform?

xx
Pranešimai: 27

2015-12-07 05:12

Nusipirkite Rene Furtener priemonių, yra vaistinėse. Man tiko.

Irka
Pranešimai: 23

2015-12-04 20:12

www.woman.ru/?ForumViewID=102645Date=2
šiuo adresu radau labai daug įdomybių

Irka
Pranešimai: 23

2015-12-04 20:12

Jovile, kokiu pavidalu naudojate alijošių - ar iš vaistinės koks nors preparatas ar elemetariai - iš alijošiaus lapo sultis išspaudžiate.

Virginija
Pranešimai: 28

2015-12-04 16:12

turiu sita liga jau 16metu.gydziausi visur tiek maskvoje,tiek kauno klinikose ,santariskese pas lapinskaite,tyriausi grybo gt.buvau nuplikusi visiskai.pries 2 metus pradejo ataugdineti plaukai.issityriau sunkiuosius metalus,tai organizme rado svino,o truko cinko vario irkt metalu.dabar jau galiu vaikscioti ir be peruko.

Virginija
Pranešimai: 28

2015-12-04 15:12

po 11 mezoterapijos niekas nepagerejo

mantas
Pranešimai: 62

2015-12-03 12:12

Man taip pat slenka plaukai jau 2metai ir jau isbandziau ivairiausius metodus, kol draugai patare, kad yra toks svediskas gelis plaukams Recapeen. As kaip visada skeptiskai ziuriu i visus tuos preparatus plaukams, nes jau koki desimti esu isbandes, bet kaip nustebau, kad po 3 savaiciu mano isretejusiu plauku vietose atsirado eziukas. Labai idomu ar tik man jis taip veikia ir kiek laiko ji reikia vartoti nes niekur nerandu informacijos... Noreciau, kad ir kiti parasytu apie si geli atsiliepimus. P.S. As sio gelio ieskojau visame Vilniaus mieste, bet radau tik Universiteto vaistineje ir man labai nepatogu ten nuvaziuoti po darbo kai gyveni Pilaiteje. Gal kas zino kurioje vaistineje netoli Pilaites yra sio preparato

linas
Pranešimai: 172

2015-12-01 19:12

Taj tu pats kiekviena savo teiginy vis paneigi, dabar jau neisgydomas o sustabdomas, o ant galo rasai pats pasinaudok mano aprasytu patarimu ir atsiaugink plaukus :D taj cia jau isgydymas :D nu nzn as dar neradau budo atsiaugint plaukams, o jei dar ranksluosciu patrynciau galva tai ir tu paskutiniu plauku netekciau

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių