linas
Pranešimai: 172

2015-11-30 21:11

Tai tu rdquo;Vyrasrdquo; jei toks protingas parasyk kaip man issigydyt genetini plikima. Ant kitu stumi bet pats ir nesamones rasai

vyras
Pranešimai: 8

2015-11-29 17:11

Tai va, linai jeigu skaitysi. Nu zinok prisijuokiau is tavo zinuciu :)) Man irgi ta pati problema, man visolabo dvidesimt o jau plinku. Sutinku kad labiausiai uzknisa aplinkiniai su savo tom frazem, o tau tik dvidesimt o tu jau plinki, bet reik moket atsakyt. Negaliu sakyt , kad nejauciu komplekso, tikrai jauciu, bet yra dvi iseitys -susitaikyt arba ne. As renkuos susitaikyt ir nusiskust basai :)) Gi pats pagalvok zmones netenka ranku, koju, tai be plauku manau durnesnis nepasidarysi bei neigalus, todel nesvaistyk pinigu- nepades, iskelk aukstai galva ir spjauk i visus komentarus.

Tomas24
Pranešimai: 1

2015-11-29 09:11

Sveiki!!! Man 24 metai ir aš turiu tokią pačią problemą dėl plikimo kaip ir jūs. Labai dėl to pergyvenu, bet nesinori taip lengvai pasiduoti. Žadu pradėti naudoti Regaine 5%, nes kaip mačiau čia: ( www.hairlosstalk.com/interact/viewforum.php?f=30sid=94490b1f570901aee033ea425d91f4b9 ), tai jiems padėjo. Gal kasnors iš LT naudojot Regaine ir jums pavyko? būčiau labai dėkingas jeigu parašytumėt man i paštą tamazaz@gmail.com, norėčiau padiskutuoti šia tema su tais, kas susidūrę šia tema. Gal kažko sulauksiu:) Ačiū iš anksto.

Janina
Pranešimai: 39

2015-11-28 09:11

man labai padėjo nuo slinkimo panaudo jus kosmetinį žibalą,kainuoja ~5 lt yra
vaistinėse

neringa
Pranešimai: 73

2015-11-22 22:11

Nervinės ligos, stresai, hormonai, pervargymas ir t.t tai pirmieji padejėjai, kurie padeda plaukų slinkimui. siūlau kauke;3 ampulės vit b12, 1 vit A{but}, 1 calendula, 1 ricinos, salicilo spiritas {viskas but,}Įsitrinti galvą ir galima būti su šia kauke nors ir visą dieną. Daryti vieną kartą savaiteje. Sekmės

saulute
Pranešimai: 27

2015-11-21 19:11

pamirsau pamineti, kad be viso to jie ir kuokstais slenka

saulute
Pranešimai: 27

2015-11-21 19:11

man dar tik 19m,pries 3metus turejau labai grazius ilgus bei storus plaukus, net drauges pavydejo....taciau pradejau juos sviesinti, ir labai daznai(su stipriausiais dazais), nes visada svajojau turet labai sviesius plaukus.....bet praejus metams, drauges manes pradejo klausineti kam kerpu plaukus(ju nekirpau) ir gal kiekviena menesi sakydavo,ka ir vel plaukus pasitrumpinai....zinoma, as ju netrumpinau, beto kad plaukai darosi zymiai trumpesni pati nepastebejau..bet kai pastebejau buvo per velu, nes is plauku kurie buvo virs liemens liko tik virs peciu:( o dar kai buvau pas gydytoja eiliniams tyrimams(man tada buvo sirdies riaumatas,dabar jau vel sveika, nes peraugau liga) ji mane apreke kad pas mane didelis trukumas gelezies ir kad labai didelis spaudimas..)beto pries pusantru metu patyriau dideli stresa...kad del plauku balinimo plaukai pradejo stipriai luzinet tai zinau, bet ar didele itaka turi gelezies trukumas,gal galite patrti kokiomis priemonemis plaukus gydyti..mano plaukai auga gana sparciai, bet beda ta kad jie nuluzineja ir buna visada to pacio ilgio....:((((((

Linute
Pranešimai: 38

2015-11-20 10:11

Man 27metai, su plauku slinkimu kovoju treti metai. Esu dariusi daug tyrimu, konsultavausi su daug daktaru, deja priezasties nerandu. Siuo metu slinkimas labai sustiprejo, tai vel noriu atnaujinti medicininius tyrimus. Esu tyrus:
skydliauke, mot. hormonus, vyr. hormonus, bendrus ir bioheminius kraujo tyrimus, vidaus organus, skrandi, lankiausi pas dermatologus, dariau plauko tyrima. Gal kas patartumete kokius dar tyrimus galeciau pasidaryti? Help. Pati galvoju issitirti del infekciniu ligu, hepatito, ir gal dar apsilankyti pas psichologa ar psichoterapeuta. Po 3 metu kovos, gal ir nervukai siek tiek pakriko. :)))

auris
Pranešimai: 12

2015-11-18 22:11

Sveiki, paskutiniu metu labai reklamuoja "Prostosan" tipo padeda vyrams nuo plauku slinkimo, ir ant dezutes net raso, kad jis tinka esant androgeniniam slinkimui, as ji vartojau specialiai reguliariai 4.5 menesio po 2 tabletes per diena, idomumo deliai, man sis eksperimentas kainavo 240LT. rezultatas: kaip slinko taip slenka, jokiu pagerejimo pozymiu.

leila
Pranešimai: 6

2015-11-16 20:11

Ei as jau bijau pas koki gydytoja man reikia tirtis hormonus,jei moterys nuo hormonu ne iki galo nuplinka tai kaip atrodo ju galva:( ir idomu ar galima daryti plauku persodinima ar jau taupyti perukui:(

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių