mantel1z
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: TRANKVILIZATORIAI ( psichiatrines neurotropines nuodai)

2017-04-01 23:04

psichotropines rašė:
mantel1z rašė:
psichotropines rašė:

del ko vartojat?



Depresijos, nerimo, geresnes gyvenimo kokybes... Draugu nieko neturiu, esu savim nusivyles. Sitas dalykas man padeda jaustis geriau, ir nematau cia kazko blogo. .


ne del dito jis vartojimas, jis vartojimas del patologines narkolepsijos neurolepsijos kaip zmogus nori miegoti pastoviai, sveikam zmogui kuris neturi tokio, jis kaip tik atvikrsciai padarys kad zmogus nores miegoti, tai nootropas panasus i fenotropila. Jeigu neturi draugu reiske jie tau nereikalingi nera tokiu su kurias tu nori draugauti.



As turejau ir draugu ir mergina, buvau kompanijos siela. Tiesiog buvo taip kad is manes pradejo tyciotis ir panasiai... pasidariau uzsidares, likau vienas. Is namu neisejau gal puse metu. Nenorejau susitikti su jais ir kitais draugais kurie nieko deti,netgi su gyminem. Tapau drovus, nebemoku su zmonem bendrauti, nerimas, depresija kekviena karta pries kurnors einant ar net pagalvojus apie kazka. Pripratau buti vienas ir visai gerai del to jauciuosi, bet logiskai pagalvojus tai yra labai negerai.. O kaip jum pramiracetamas? Isvis galvoju tokia kombinacija pamegynti nootropu. Pramiracetamas arba noopept + sulbutiaminas + alpha gpc. O modafinila mesiu lauk turbut..

mantel1z
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: TRANKVILIZATORIAI ( psichiatrines neurotropines nuodai)

2017-03-30 11:03

psichotropines rašė:
mantel1z rašė:O ka galetumet pasakyti apie Modafinila?



del ko vartojat?



Depresijos, nerimo, geresnes gyvenimo kokybes... Draugu nieko neturiu, esu savim nusivyles. Sitas dalykas man padeda jaustis geriau, ir nematau cia kazko blogo. .

mantel1z
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: TRANKVILIZATORIAI ( psichiatrines neurotropines nuodai)

2017-01-19 22:01

O ka galetumet pasakyti apie Modafinila?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių