daiva
Pranešimai: 281

2015-11-14 14:11

Dar reikia ir antilipidinės arbatos. Nuo jos reikėtų ir pradėti. Jei esate sveika(as), galima pradėti nuo 1-o pak. 1 litrui 80 laipsn.C virinto vandens. Po kelių dienų pajungti dvigubą celiuliozę. Ją gerti taip pat reikia pagal programą - 2 tabl. ryte 0,5-1 val. prieš valgį ir 2 tabl. kiek galima vėliau vakare. Ir taip vieną savaitę. Kitą savaitę atitinkamai po 3 tabl. Šiaip tai reikėtų su kuom nors pasitarti, kiek galima didinti tablečių skaičių. Vieniems iki 5-ių galima, o man tai liepė ne daugiau 3-jų, nes paūmėjo astma - valėsi plaučiai.

vi
Pranešimai: 188

2015-11-13 20:11

mane domina organizmo valymas. Gyvenu ne didmiestyje,į paskaitas nueiti galimybės nėra. Gal galit patarti kokius preparatus vartoti. Žinau,kad tam reikia dvigubos celiuliozės...

a
Pranešimai: 262

2015-11-12 17:11

nu ka gali pasakyt--tik vajezau...;)

PETRAS
Pranešimai: 48

2015-11-12 16:11

Skaitau jusu pranesima,ir tarsi atpazistu save. Tiesa,man tik dar neteko patirti,kas yra astma. Gal del to,kad paciu laiku suspejau nusivilti tradicine medicina ir griebiausi tos kitos,mediku dazniausiai ignoruojamos ir pasiepiamos...
Jums tiek brangiai buvo manau pati pradzia,nes tikriausiai valetes organizma. Na,bet palaipsniui jus turetumete gauti jau nuolaidas.be to,tiek daug nebereikes ir papildu.As pavyzdziui dabar perku tik kordicepsa,jo pakanka mazdaug trim menesiams. Jei gerai pamenu,uz ji moku 120 litu(gal net maziau). Ar tai brangu trims- keturiems menesiams?...Pagaliau,gal ziema,tarkim,jo reikes daugiau.na,gal dviem menesiam dezutes. Man ir tai nebrangu.Patikekit,ko tik nesu pirkes musu vaistinese...Ivairiausius vitaminus ir papildus,kuriu kainos taip pat ne is zemiausiu...
Nemanau,kad prie Tiansi papildu priprantama kaip prie narkotiku. Nors gal tai individualu ir priklauso nuo kiekvieno zmogaus. As asmeniskai nejauciu jokio potraukio juos vartoti,jeigu man ju nereikia,ty, jei organizmas nereikalauja.
O del veziniu lasteliu,tai man atrodo,kad kaip tik jie naikina jas,o ne maitina.... Juk pagrinde i sia kompanija kreipiasi sergantieji onkologinemis ligomis...

daiva
Pranešimai: 281

2015-11-12 08:11

Petro nuomonė ir atsiliepimai mane labai padrąsino. Suprantu, kad rdquo;Tianširdquo; ne cheminiai, o natūralūs produktai. Todėl ir rezultatų reikės palaukti. Bet norėčiau paklausti, ar jų tikrai tiek daug reikia vartoti? Jei jie tokie geri, gal jų užtektų mažesnėmis dozėmis, negu mums siūlo firmoje? Vis tik jie nepigūs. Aš asmeniškai per 3 mėnesius išleidau virš 1000Lt. O man tai nemaži pinigai.
Mane taip pat anksčiau kamavo slogos, dažniausiai pasibaigiančios sinusitais. Gydžiausi antibiotikais (gėriau jų tikrai daug, gerai, kad jų be recepto nebeparduoda). Vėliau pradėjau intensyviai vartoti įvairius papildus. Sinusitai praėjo, bet atsirado bronchitas. Užpernai rudenį vėl teko vartoti (gydytojui paskyrus) antibiotikus. Prie viso to man pripažino astmą. Tik pernai man pavyko jų išvengti, nes persirgusi baisiuoju bronchitu visą žiemą ir pavasarį vartojau papildus, o rudenį iš anksto pavartojau Bronchomunalį. Šiemet nuo rugpjūčio pradžios draugauju su rdquo;Tianširdquo;, Bronchomunalio nevartojau, o sezoninis bronchitas praėjo labai lengva forma, užteko tik dėžutės ACC.
Kad rdquo;Tianširdquo; papildai padeda aš neabejoju. Bet ar tikrai jie originalūs, ar tikrai jie visiškai natūralūs, ar vėliau nebus nuo jų nepageidaujamų pasekmių? Taip pat girdėjau nuomonę, kad papildai (visi) labai sėkmingai maitina vėžines ląsteles.

PETRAS
Pranešimai: 48

2015-11-09 17:11

Mano nuomone apie ,,Tianshirdquo; teigiama. Kai niekas nepadejo,o tradociniai vaistai jau nebegyde,o alino organizma,netiketai internete sutikau Gintare,atverusia kelia i ,,Tianhirdquo;... Kamavo sinusitas,alergne sloga,nuolatiniai persalimai.
Isvaliau organizma,po to geriau ju rekomenduotus papildus,ju tarpe nuostabuji Kordicepsa...
Gyvenimas nusvito naujom spalvom,nebekankina sloga ir kiti nemalonumai susije su sinusitu ir persalimais.Tiesa,gydymui prireike daugiau kaip metu,bet su kiekviena diena jauciausi vis stipriau ir geriau...
Dabar papildu nenaudoju,nors saldytuve laikau Kordicepsa. Vos tik pajuntu bent menkiausia infekcija, keleta dienu pavartoju,ir vel viskas OK...
Girdejau ir as pasakas apie ,,Tianshirdquo;,kad ten aferistai ir etc. ... Tuo metu kaip tik buvau ipusejes gydytis. Bet netikejau ytom paskalom. Tikejau savimi ir tuo,kad man ju produkcija padeda...
Nenusivyliau.
Aciu Gintarei ir gydytojai Danguolei... uz tai,kad ju deka atradau ,,Tianshirdquo; ir grizau i gyvenima be sinusito skausmu,persalimo simptomu ir alergijos...

a
Pranešimai: 262

2015-11-06 16:11

Chebra tryse, po algų, varo iš tarpkolūkinės, visiem šachtos džiūna... Galvoja pas Romą į garažiuką nuvaryt kaip visada, litrą kitą patvarkyt. Bet blyn, lyt pradėjo, o iki garažo dachuja py..dint. Zigmas, būdamas geros širdies (nes darbo metu jau spėjo pora fleškių alaus įp**t), sako:
- Varom pas mane chebra, vistiek mano žmona kurčnebylė, tai proto nep***s ir pastaugt galėsim.
Kaip nutarė, taip ir padarė. Grįžo, susėdo prie stalo, papjaustė zakuskę, žmona kitam kambary telika žiūri. Jau chebrantai spėjo apšilt, kai Zigmo boba įsirauna į kambarį. Paima
duonos riekę, patrina į p***ą ir išmeta pro langą. Žiūri visi apšalę...
Zigmas pašoka, paima bobai už galvos, nuleidžia prie klyno ir padaro pora ritmingų judesių. Po to iškiša žmonos galvą pro langą, paima zagironą ir supila jai ant galvos. Chebra jau susirūpino, galvoja Zigmui jau p***a, nuo kaukolinio - šarai susisuko. Sako:
- Zigmai, b**t, raminkis, n*** čia dirbi nesamones, prisigėrei - būk savo vietoj.
Zigmas atšauna:
- Nesinervuokit, čia mūsų bazaras toks. Ji sako: rdquo;P***nk duonos parneštrdquo;, o aš atsakiau: rdquo;Čiulpk b**bį, lauke lietus lyjardquo;

jonas
Pranešimai: 117

2015-11-06 16:11

man buvo poliklinikoje nustatę šunvotes, vištakumą, necukrinį diabetą, priapizmą, gastroezofagalinį refliuksą, balanopostitą bei ausų asimetriją, tačiau kai pradėjau vartoti vienus papildus, viskas praėjo per 2-3 savaites, dabar kamuoja tik satiriazė.

Zita
Pranešimai: 70

2015-11-03 16:11

Gauk Tiansi kalci smegenu veiklai gerinti pagerk cinko,kordicepso.

Leta
Pranešimai: 705

2015-11-02 11:11

TIANSHI produktus naudoju pati, vartoja mano tėvai ir vaikai.Poveikis tik į gerą pusę.Kas augina vaikus, kurie turi alergijas nuo gimimo?Tas supras koks tai vargas mažyliui ir mamai.Kai pradėjau duoti sūnui vaikiško kalcio - pamiršome, kad reikia vaistų nuo alergijos.Gyvenu Kaune.Jei kam nors įdomi ši tema - pasidalinsiu plačiau.Lankau seminarus, turiu knygų, produkciją perku su 25% nuolaida. Rašykite: letatoo@gmail.com

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių