irena
Pranešimai: 57

2015-11-01 13:11

Visiškai pritariu panelei Birutei. Vakarų medicinos atstovai ,t.y. farmacininkai, gydytojai, kuriuos mokino tik tradicinės medicinos pagrindų ir nesuteikė žinių apie Rytų mediciną, dėl savo neišmanymo apie Rytų medicinos principus bei nenoro gilintis šia tema ir turėdami finansinės naudos iš farmacinių kompanijų skleidžia dezinformaciją apie rytų mediciną, apie jos nereikalingumą. Vien tas faktas , kad Rytų medicinai 5000m. o rdquo;Tianširdquo; korporacijos gaminamos produkcijos receptams apie 2000m. rodo jog ji tikrai veiksminga, neturinti šalutinių poveikių ir tikrai žmonėms duoda didelią naudą.

Kristina
Pranešimai: 170

2015-10-30 09:10

...Kas susidomėjote tiansi Šiauliuose,galiu padėti 6418@kristina.lt

Birute
Pranešimai: 37

2015-10-30 06:10

Atsakymas DAIVAI.Svarbu ka tu manai ka sako kiti nesvarbu .Esu sios kompanijos konsultante jau 3metai siame versle, mano aplinkinei mane gerbia jie mato mano sveikatos pakitimus kai kurie perka kai kurie ne bet ne tai svarbu tai ju pasirinkimas.Atsiminkit norint gauti pripazinima reikia periti ir juoda ir balta bet likti savimi.Tai tavo sveikata ,tai tavo gerove.

ilona
Pranešimai: 39

2015-10-30 06:10

Kai jus nueisit i vaistine tai paprasykit vaistu kurie jus gydytu o ne smtomatika nuimtu .Kaip jums atrodo ka jums duos PAPILDA vaistai negydo o nuima simtoma ir dar turi salutini poveiki .Kai gersit hemija nuo skausmo pagalvokit koki organa gadinat ir ar besinores save zudyti,as sito nenoriu ,esu medike ir zinau kas tai .SUSIMASTYKIT.

Linute
Pranešimai: 38

2015-10-30 06:10

Tai smagu kad kazkas lankosi.Visu pirma toki kelia pasirinko kompanija .Kai jus nueinat i vaistine ar daug informacijos joje gaunate apie produkta ar vaista.Gerai jei vaistininke dar kazka islemena.Tai isivaizduokite kiek ji suteiktu informacijos apie siuos produktus.Apie gera produkta reikia saukti ,rekti kad toks yra .Tai daro konsultantai.Kas uzdirba kai produkta parduoda vaistineje?Daktaras ,vaistininke ir firma .Cia leidzia uzdirbti kiekvienam norinciam ir dar savo ir savo vaiku ateiti susitvarkyti .Ar nesutinkat su manim?

daiva
Pranešimai: 281

2015-10-29 13:10

Labai malonu, kad yra tokių, kurie atsiliepia į abejojančiųjų abejones. Šiaip tai aš gimusi po svarstyklių ženklu, todėl ir turiu abejoti. Ofise aš lankausi ir paskaitų klausau, literatūrą apie papildus ir kinų mediciną skaičiau. Tik labai jau daug neigiamos reakcijos iš pažystamų aplinkos išgirdau. Labai jau žmonės nusistatę prieš papildus bendrai ir prieš Tianši konkrečiai. Nežinau, gal dėl to, kad tai naujas dalykas, gal kad tai sukelia konkurenciją tradicinei medicinai ir tradiciniams gydytojams. Gal kad tai pardavinėjama ne vaistinėse o per platintojus, kuriais, prisipažinkime, nedaugelis pasitiki. O kas gali garantuoti, kad tie papildai originalūs, kad jų nepadirbinėja kažkur Rusijoje, ar, dar blogiau, Lenkijoje ir parduoda kaip tikrus Tianši firmos pripažintus visame pasaulyje papildus?

Linute
Pranešimai: 38

2015-10-29 05:10

Kiek daug reikia musu zmonems isprusimo Man kazkas sake ,as girdejau ,kazkur skaiciau kazkur maciau.Ka gali pasakyti zmogus kuris taip kalba .Labai gerai kad tokie zmones ateitu i ofisus pasiklausytu paskaitos,pasiziuretu literatura,pasikalbetu su zmonemis kurie vartoja ,o dabar kaip turgaus bobos nezino ka kalba.Pagal jas visos 186 salys i kurias relizuojama si unikali produkcija ira apsirijusios dopingo ir nieko nemasto ,tai kur gyvename dopingu zemeje.Bjauru klausytis tokiu ismastymu.

irena
Pranešimai: 57

2015-10-28 18:10

Panele, rdquo;abejojantirdquo;. Jūs džiaugiatės ,kad Tianši maisto papildai jums padėjo, o paskui prisiklausėte visokių nesamonių ir pradėjote pati sau prieštarauti. Klausykitės savo vidinio balso, savo organizmo.Tianši maisto papildai tikrai labai geri, pati juos naudojau, išsigydžiau keletą ligų ir dabar pavartoju profilaktiškai.

daiva
Pranešimai: 281

2015-10-28 07:10

Aš taip pat girdėjau, kad į šiuos papildus įdeda savotiško dopingo, keliančio nuotaiką, šiaip gerinančio bendrą savijautą. Žodžiu deda tokių priedų, kad tų papildų norėtųsi ir norėtųsi, kad atsirastų nuo jų priklausomybė. Ir bendrai su kuo kalbėjau, labai skeptiškai apie šiuos papildus atsiliepia. Taigi, ko gero aš taip pat prisidėsiu prie abejojančių grupės. Tiesa, gydžiau sūnų nuo peršalimo su šiais papildais, tai jam labai patiko, nes efektyviai padėjo. O aš nusprendžiau tuos papildus, kuriuos galima pakeisti pigesniais iš vaistinių, pirkti iš vaistinės.

marius
Pranešimai: 82

2015-10-26 09:10

jusu laida labai idomi

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių