Eduardas
Pranešimai: 9

2015-08-02 08:08

Lietuva gali sulaukti milijoninių baudų už neleistino vaisto skyrimą ligoniams. Briuselis grąsina, kad jei Lietuva tuoj pat nesustabdys šio vaisto vartojimo ir platinimo bus paduota į teismą dėl žmogaus teisių pažeidimų. Vaistas skirtas krūties vėžiui gydyti yra leistinas tik keliose šalyse ir nė viena iš jų nepriklauso Europos Sąjungai. Ar vaistai iš tiesų veikia dar neįrodyta, tačiau jau buvo keli atvejai kai jie sukėlė insultą, perikarditą ir netgi mirtį. Lietuvos daktarai neskuba klausyti Europos sąjungos reikalavimų ir ketina kovoti už galimybę toliau skirti ligoniams šį preparatą.

Kristina
Pranešimai: 170

2015-07-28 22:07

labas vakaras.As vardu kristina is anksto atsiprasau uz gramatika,gyvenu espaamp;#241;ia Herbalife produktus pazinau cianais espaamp;#241;ijoje.Pries pradedant gerti ,turejau nervinio tipo anoreksia,depresia ir kronikini nuovargi, geriu,vartoju jau keturis metus, as priaugau 10 kl,jauciuosi daug,daug zvalesne ir depresija jau nebejaudina.as galiu apibudinti tik keliai zodziais, man pakeite gyvenimo buda,esu labai patenkinta.Tik tiek, aciu.

Vartotojas
Pranešimai: 5

2015-07-27 19:07

Tik 9 ar tik 15? Tai niekis,palyginus su mirtimis nuo veziniu susirgimu ar kitu ligu.Be to apie kepenis reikia galvoti geriant alkoholi ar valgant desras, o ne versti beda subalansuotam, moksliskai pagristam kokteiliui,kuris nekenkia nei kepenims, nei kitiems organoms.Tai sveikiausias maistas,koki teko valgyti per pastaraji desimtmeti!!!

aldingel
Pranešimai: 4

2015-07-26 08:07

Mane užintrigavo Jūsų nepasitenkinimas dėl išbėrimų. Aš manau, kad Jums teko sutikti žmonių, kuriuos beria visą gyvenimą ir nuo pat paauglystės?Tačiau jeigu padarysite apklausą tarp jų, tai įsitikinsite, kad juos beria ne nuo Herbalife kompanijos produktų, nes jie jų nevartoja. Reikalas tame, kad supermarkete parduodamų produktų apie 70% aplamai negalima valgyti. Kodėl? Nes jų auginimo būdas ir naudojami ingredientai, skatinantys jų greitą augimą- pasilieka virškinimo sistemoje ir Jūs turėsite ne tik bėrimus.Ką šių dienų žmonių pablogėjusi savijauta ir demonstruoja. O įkyruolių pasitaiko visose srityse ir tai priklauso nuo paties žmogaus.Ką daryti? Pakeisti kitu! Rekomenduoju praeiti mokymų kursą apie sveiką mitybą, kuriuos organizuoja Mitybos Klubai ir gauti individualų Jus dominantį rezultatą, o svariausia sužinosite kaip galite sau padėti. Jeigu įdomu, galiu rekomenduoti. Teiraukitės: 8 616 30774.

Giedrius
Pranešimai: 20

2015-07-19 21:07

herbalife tikrai geri produktai, pats naudojau ir zinau.

lola
Pranešimai: 21

2015-07-19 21:07

As asmeniskai labai vertinu "Tianshi" papildus.Taip pat galetumete pasidometi "Bionet"papildais.Didele papildu pasiula turi ir firma "Argo".
Pazistu daug zmoniu(mano seima irgi tame tarpe),kurie,siu papildu deka, iveike praktiskai visas problemas.
Pvz,Vision ir Tianshi skiriasi jau vien tuo,kad Vision veikimas yra trumpalaikis,t.y. juos reikia gerti pastoviai,jei nori ,kad problemu nebutu,o Tianshi yra parafarmaceptiku grupes papildai,todel problemas sprendzia jas salindami,o ne padedami laikinai.

lola
Pranešimai: 21

2015-07-19 21:07

Atsiprasau,bet tas "anonimas buvau as-lola:))

lola
Pranešimai: 21

2015-07-19 21:07

Musu mieste ju vaistineje yra.As tikrai labai domiuosi papildais,bet,atleiskit,Vision man jau atgyvenes ir nebeimponuojantis dalykas.Na,bet kiekvienas turi teise rinktis:))Kiekvienas atranda jam labiausiai tinkanti produkta

lola
Pranešimai: 21

2015-07-17 21:07

Vision papildai ir herbalife-skirtingi dalykai.Beje,ir papildu yra geresniu ir platesnio veikimo spektro,negu vision:))

julija
Pranešimai: 46

2015-07-14 09:07

gal domina
natures sun shine produkcija rasykite julijalas@hotmail.com

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių