Laura
Pranešimai: 92

2015-10-24 12:10

Man labai idomu, kaip isklausius kelias paskaitas apie tuos maisto papildus, paprastas, apie zmogaus sveikata ir busena nelabai ismanantis zmogus PVZ.: mokytojas, indzinierius ar ekonomistas jau taip gina tuos rdquo;piramidinius marketingusrdquo;. Gerbiu visu nuomones, bet is kur Jums zinoti apie kiekvieno zmogaus individualybe ir kaip veikia sie produktai kiekviena? As asmeniskai esu susidurusi su didelemis prblemomis del siu papildu naudojimo, o kai paklausiau tu kurie man isule siu produktu Ka dabar daryti? Teisinasi... tu neteisingai vartojai... tau ne tikra preke dave... Normalioje kompanijoje klientas visada teisus, bet kad kaltintu zmogu, kuris norejo padeti sau ir dar pinigu uzdirbo kitiems,tai tik pas mus taip susiklosto. Geriausiai vartoti produktus tikrai naturalius, o cia i buteliukus plastmasinius supilste ir jau super produktas. tai tik pinigu darymo veikla... iesko vieni kitu, kad vieni kitiems pinigus uzdirbtu. esu studijavusi psichologija, ir tie visi itikinimo bajeriukai veikia silpnesnius. Labai dziaugiuosi, kad nustojau su siuo rdquo;verslurdquo;, nes buciau ir pinigus ir sveikata praradusi...
Sekmes tiems, kuriems sekasi...

viktoras
Pranešimai: 10

2015-10-21 23:10

Sveiki visi. Uzejau i foruma savo klientu paskatintas ir ka matau, kaip zmogus, taip nuomone. Esu sveikos mitybos konsultantas, jau 10-ti metai. Brangieji, darbo sveikatingumo sistemoje isties yra daug ir vienareiksmiskai pasakyti kas yra gerai ir kas blogai, gali nedaugelis. Jei vienam reikia tikrai stipriu vaistu tai kitam gal tik issimiegoti reikia. Esu sukaupes be galo daug informacijos, gal kai kam, o gal ir daugeliui galiu padeti. Rasinejimams nelabai yra laiko, todel, suformuluokit klausimus ( mitybos ir sveikatingumo)ir pateikit telefonu 8 699 80051. Jei konsultacija telefonu jus netenkina, pasikviesiu i priemima. Tik objektyvi informacija pades isvengti klaidu ir priimti teisinga sprendima.
Pagarbiai, Viktoras G.

Regina
Pranešimai: 37

2015-10-17 07:10

Konsultuoju Herbalife klausimais.
868219573 Visa Lietuva

Martynas
Pranešimai: 135

2015-10-15 13:10

ponia Aldona,
Man patiko jsų komentarai apie jūsų reklamuojamus produktus. Man yra padidėjes cholesterolio kiekis.
Ar galima tikėtis gerų rezultatų naudojant šiuos produktus.Jei taip, tai parašykite kaip ir kokius naudoti.

irena
Pranešimai: 57

2015-10-15 10:10

Galiu pasiulyti Herbalife produktus norincioms suliekneti Panevezyje

Dale
Pranešimai: 19

2015-10-13 18:10

Mane domina prieparatas rdquo;ekorsolisrdquo; ir kur jo gauti?

tomas
Pranešimai: 183

2015-10-10 21:10

Konsultuoju bei parduodu PM International produkcija (Fitline maisto papildai, kosmetika, parfumerija)
860117412 - Tomas

Edva
Pranešimai: 2

2015-10-08 17:10

HERBALIFE PRODUKCIJOS PREKYBA KAUNE(IR NE TIK..).KONSULTUOJAM IR PADEDAM...
BESIDOMINCIUS PRASOM KREIPTIS:

el.pastas WETRA16@GMAIL.COM


lina
Pranešimai: 1775

2015-09-19 18:09

mes skambinome ir jus zadejote, Andrejau, atsiusti savo produktu aprasymus.

lina
Pranešimai: 1775

2015-09-16 16:09

ar imanoma isigyti klaipedoje herbalaife produkcijos

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių