Teresė
Pranešimai: 6

2015-09-10 18:09

rytu medicinos kitoks poziuris;liga-tai signalas,kad org.kazkas negerai.Reikia ne kovoti su liga,o susigrazinti sveikata.Kai vaikas verkia,jam reikia ne ciulptuka brukti,o pirmiausia bent jau patikrinti,ar vystyklas sausas.Tai yra Rytu medicina pasalina ligospriezasti.Isgerus ;Enapo; ar ;Adelfano;tablete sumazinamas spaudimas,bet nepasalinama jo padidejimo priezastis.;Analginu;ar;Citramonu;nuslopinamas galvos skausmas,o kodel ja skaudejo?Gal organizmas norejo pasakyti ;Cia problema;Atkreipk demesi.Rytoj gali buti velu;Bet mes elgiames lengvabudiskai ir pradedame rupintis sveikata tik tada,kai ;rimtai prispaudzia;.Kinijoje nera gydytoju,gydanciu atskirus organus kaip pas mus,ten gydytojai gydo visa organizma.Visame pasaulyje kovojant su liga ,laimi liga.O jei mes padesime sveikatai grizti,liga pasitrauks pati.Kuo daugiau sukuriama farmaciniu preparatu,tuo astresne ligu forma.Su stafilokoku kazkada sekmingai susitvarke ;Penicilinas;,dabar nesusitvarko ne vienas net pats stipriausias antibiotikas.Tiketina,kad del to daugeja autoimuniniu ligu atveju,AIDS ir paskutine beda-atipine pneumonija.Mes turime padeti organizmui isgyventi,o ne slopinti ji apnuodyta gamta,chemija ar stresais.Korporacija :TIANSI:-plataus profilio korporacija.Produkcija sertifikuota pagal tarptautini standarta ISO 9000 ,kompanijos platinami preparatai pateisino daugelio zmoniu lukescius.MUMS REIKIA PASAKYTIas pati issprendziau labai daug problemu,artimus zmones isgelbejau is mirties.IR LABAI LABAI ESU DEKINGA KADA SUTIKAU SAVO KONSULTANTE ILONA BORUSEVICIENE:DUOK DIEVE JEI ILGA GYVENIMA: Mano artimiausi zmones mama 78m.ir mano vyras gyvi ir sveiki.AS laiminga .O mano mama nori pirkti dalgi eiti zole piauti.visus darbus dirba,armintis l. gera kur nori,ten autobusu nuvaziuoja.JEI aukles nereikia.Nepykit JUS darykit ,kaip jums reikia,jei suprasit,kad to reikia ,visada pasiruosusi padeti.aciu uz demesi.

Milda
Pranešimai: 104

2015-09-09 18:09

na,, įdomu. visai neseniai tokią minimalią paskaitėlę apie tai girdėjau. įdomu,, sudomino. būtų gal visai tikslinga labiau kažką sužinot.

rroses
Pranešimai: 12

2015-09-02 20:09

Jei domina Tianshi (Tiens) preparatai ir konsultacijos rašykite į e-mailą rroses51@yahoo.com ir suteiksiu info, kur skaitomos nemokamos paskaitėlės apie šiuos preparatus. Galima jose apsilankyti daugelyje Lietuvos (ir ne tik) miestų: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje ir kt.

rasa
Pranešimai: 295

2015-08-05 12:08

laba diena, o tos zolininkes gal kokius kontaktus zinote,pvz.tel, kad uzsiregistruoti.
dekui

dantukai
Pranešimai: 3

2015-06-29 15:06

Jei domina Tianshi (Tiens) preparatai ir konsultacijos rašykite į e-mailą angele.bin@gmail.com ir suteiksiu info, kur skaitomos nemokamos paskaitėlės apie šiuos preparatus. Galima jose apsilankyti daugelyje Lietuvos (ir ne tik) miestų: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje ir kt.
Tai kordicepsas, chitozanas, kalciai, ikanas , veikanas, dantų pasta, higieniniai įklotai, valymo ir skalbimo priemonės, arbatos ir t.t. Aš pati per 2 metus labai pagerinau sveikatą.

Kordicepsovartotoja
Pranešimai: 2

2015-06-09 10:06

Labai gerai konsultuoja ir pataria www.kordicepsas.lt. Rekomenduoju.

ekogrin
Pranešimai: 1

2015-06-07 16:06

Kai sausas kordicepsas yra persilpnas, vartokite skystą iš kompanijos Fohow. Ir kalcis jų yra iš dumblių, puikiai pasisavina. Be to, kadangi jis augalines kilmės, tai turi daug kitų mineralų ir mikroelementų.
BET, nuo maisto priklauso tik apie 20% sveikatos. Jeigu ne keisti įpročių, buti piktam, nesimankštinti - geriausi vaistai nepadės

nijole
Pranešimai: 31

2015-04-25 18:04

Lietuvoje žmonės labai pikti, nepatiklūs, todėl net nepabande sau padėti neigia viską, kas neįprasta. Kodėl, pavyzdžiui, žmogus pilnas ligų dešimtis metų pravarstęs ligoninių ir poliklinikų duris dar niekaip negali patikėti, kad natūralioji medicina, maisto papildai padės jam išbrįsti iš ligų pelkės. Kodėl susergam? Ogi todėl, kad maistas nepilnavertis, organizmui trūksta vitaminų, mineralų ir kitų naudingų medžiagų. Tai katastrofa. Kokį maistą mes valgom? Patys žinot - vien EEE, daržovės be vitaminų, vien pakaitalai ir visoks šlamštas. Todėl ir reikia tų papildų. Nesvarbu kokie jie būtų - Tianshi, Amway ar dar kokie. Juos būtina pastoviai vartoti, būtina, kad būtų kuo natūralesni, kad organizmas gerai įsisavintų. Vakaruose gydytojai pirmiausiai siūlo papildus, tada tik vaistus, jeigu liga nėra ūmi. Žmonės, atsipeikėkit, nereikia neigti logikos - iš ko organizmas gali gyventi, jeigu jis negauna reikiamų medžiagų. Juk kaip namo nepastatysi be cemento, taip organizmo be kalcio, magnio ir visų kitų mineralų, vitaminų ir t.t. Jeigu Tianshi papildai man padėjo įveikti astmą - išvalius ir papildžius organizmą jos tiesiog nebeliko, aš galiu garsiai rėkti ir skelbti visiems - pabandykit, pasitikėkit, jeigu nepadės jums įveikti ligos - tada rėkit, kad tai nesamonė. Juk ne milijonus kainuoja tie papildai, reikia tik teisingai juos naudoti, pagal gydytojų patarimus ir paskyrimus. Nereikia sakyt, kad tai vien komercija, vaistinių verslas - štai yra tikroji komercija. Prišeria žmones vaistais, nuo kurių komplikacijų reikia pirkti kitus vaistus ir t.t. O gydytojai vietoj to, kad važiuotų į Kiniją pasitobulinti, važiuoja į Maljorką poilsiaut už farmacininkų pinigus. Netiesa? Paneikit prašau.nesakau, kad nereikia cheminių vaistų. Taip, be jų neapseisim ūmių susirgimų atvejais. Bet juk negalima maitintis vaistais, kaip dabar įprasta. Nuo cheminių vaistų dozių susergama ir mirštama. Jeigu akademinė medicina pripažintų natūraliąją ir darbas vyktų bendromis pajėgomis - būtų rezultatai sveikatos srityje labai ženklūs. Ačiū dievui, dabar daugelis gydytojų ir akademikų jau eina ta linkme ir skelbia lietuviams geras žinias - reikia ir būtina vartoti kokybiškus maisto papildus ir taip išvengsite ligų, atsikratysite daugelį metų kamavusių. Sėkmės visiems ir daugiau pasitikėjimo.

laima
Pranešimai: 175

2015-04-05 18:04

gal kas turi tereses varanavicienes kontaktus?man labai reikia su sia moterim pasikalbet.buciau labai dekinga uz informacija.su manim galit susisiekti emeilu misiunka21@yahoo.co.uk

Lobis
Pranešimai: 2

2015-04-04 03:04

jei domina zinios apie sia moteri parasyk i e-pasta,susisieksim ir zuzinosite viska

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių