ilona
Pranešimai: 39

2015-12-09 19:12

Vaistai jokie nepadėjo bet žolės taip

Leta
Pranešimai: 705

2015-12-08 16:12

Reikia žiūrėti ką perkate, kad nebūtų pakuotės praplėštos, yra gydytojų ir Kaune, kurie dirba šia kryptimi ir gan sėkmingai:)

irena
Pranešimai: 57

2015-12-05 19:12

P.Monika, jeigu jūsų draugė studijuoja Kinų medicina ir nežino tokios kompanijos kaip rdquo;Tianširdquo; tai turbūt ji tik rdquo;studentaujardquo;.Ši korporacija savo produkcija platina daugiau kaip 170 pasaulio šalių.Ir mažiau kreipkime dėmesio į tokius žmones ,kurie visko pavydi, viskuo abejoja,klausosi kitų negatyvų kurie neišmano tuo ar kitu klausimu. Yra daug žmonių kuriems padėjo Tianši maisto papildai, kurie susitvarkė sveikatos problemas ir tikrai tuos papildus naudojo taip kaip buvo gydytojo skirta. Viena iš tokių pacientų ir aš.

Zita
Pranešimai: 70

2015-12-04 07:12

Tiansi kompanijos papildus galima duoti nuo pat gimimo.Ar ta produkcija gera ar bloga negali buti jokiu diskusiju ,jei kompanija turi 5sertifikatus {suraskit dar nors viena kompanija }kuri turetu tiek sertifikatu .Jei jos produkcija pripazino 192 salys ar mes kaimo bobutes galime diskutuoti padejo nepadejo ,tai reiskia arba negerei arba metei pradejusi gerti .Tai ne vaistas ir tikrai po vienos ar dvieju dienu nesusitvarkys organai .Mastykim .Jei esate Siauliete kuri is jusu galiu duoti DVDpaziureti ir viskas bus aisku .

Renata
Pranešimai: 102

2015-12-01 13:12

Kaip jus galvojate ar galima siuos papildus duoti vaikui

monika
Pranešimai: 69

2015-11-27 14:11

Mno drauge JAV studijuoja Kinu medicina. Kai paklaisiau , ar sita kompanija galima pasitiketi, ji sake, kad abejoja. tai , ka as jai papasakojau, ka zinojau apie tuos
„stebuklingus“ vaistus, sukele jai nepasitikejima. Tai va. Labai aktyvus verbavimas i tuos susirinkimus...Paslaptingas, kelianti itarimu.

loreta
Pranešimai: 119

2015-11-11 10:11

Gaby, tavo pastas nepriima laiskų, aš tau rašau, o jie grįžta. Parašyk man: letatoo@gmail.com
Aš gaunu produkciją su 25% nuolaida

daiva
Pranešimai: 281

2015-11-02 19:11

Blogai kad si neplatintoja kazka neaiskaus siulo .Reikia suteikti visas galimybes gal zmogus nori susitvarkyti sveikata tam uzsidirbdamas o ka jus siulote kazka neaiskaus ,pagalvokit informatore.

Angele
Pranešimai: 6

2015-11-02 19:11

Jei tau siulo pigiau reikia susimastyti ka siulo ,kazkas cia neaisku .Kiek zinau tai tinklinis marketingas,cia verslas ir cia tasku sistema, kazka siulo nelegalaus .Tai is kur zinoti kad ne falsiva.

Zita
Pranešimai: 70

2015-11-02 19:11

Jei tau nesvarbu kad tai Tiansi papaldai ,Tai galiu pasakyti kad turejau mazgine skydliauke.Issigydziau su sios kompanijos papildais.Daktarai buvo sokiruoti nuo tokiu rezultatu,kai tau5mazgai ir nevieno neliko.Tai kaip nori nori tikek nori ne.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių