JokubasMas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Dėl ūgio?

2020-07-28 06:07

Žinau, kad gali būti sunku ir atrodo, kad visas pasaulis tave smerkia, tačiau žinok, kad su tavimi absoliučiai viskas gerai. Tai kas, kad jie aukštesni, tai nieko neįrodo ir nekeičia. Visi esame unikalūs ir tokie kokie turime būti. Svarbu užsiiauginti skūra ir nekreipti dėmesio į jokius komentarus. Tačiau jei vis vien pergyveni tai dar žinok, kad 16 metų visai ne daug ir gali būti, kad per keletą metų styptelsi aukštyn. Bet jei ir ne, tikrai dėl to negraužk savęs. Rekomednuoju skaityti knygas, kuriose aprašomi tokie ar panašūs jaunų žmonių išgyvenimai, nes manau kad tai gali padėti dėl savęs pažinimo ir susigyvenimo. Jei įdomu, siūlau kažką išsirinkti iš Patogu Pirkti

domantasei
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Dėl ūgio?

2016-11-02 16:11

Sveiki, man yra 16 metų ir mano ūgis vos te siekia 1,63 ir tai mane žudo, už nugaros patyriu patyčias, nes visi klasiokai yra 1,72-1,75 ūgio. Ar tai yra normalu, ar būtu įmanoma kaip nors tai pakeisti?. Internete nemažai skaitynėjau, kad yra tokia knyga padidintiūgi, ar ji veiksminga ar tai mitas. Nemažai komentaruose rašo, kad ji padeda tai neapsisprendžiu ar verta. Bet ne apie tai eina kalba, jai galit patarkit kad nors priaugčiau 8-9cm. Nes per metus te paaugau tik 3cm, tai galvoju kad tai yra nesąmonė, kad tiek per metus paaugti. Laukiu patarimu. ;)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių