romas
Pranešimai: 46

2015-05-24 18:05

yra tik vienas ir visiems toks kelias- pragyvenus savo individualios trukmes gyvenima, mirti. pameginti tai suprasti, priimti, susitaikyti, nes tai nepakeiciama. o artimieji- juk jie visai netoli, ir ko gero dar pajusime bendruma su jais patys mire. rasau "ko gero", nes ten dar nebuvau, bet ... tikiu. ir tai labai svarbu- TIKETI.

Sigita
Pranešimai: 43

2015-04-30 16:04

pradejau ieskoti bet kokios informacijos, susijusios su tuo, kaip reikia isgyventi artimuju mirti... nusprendziau parasyti, nes daugiau nebegaliu... pries savaite nelaimingame atsitikime mire mano druagas, su kuriuo buvome 8 metus... vissi planai, visos svajones ir viltys dingo... nezinau kaip tai isgyventi, nezinau kam as gyvenu ir nezinau kaip islieti skausma... todel puikiai suprantu, kaip turi jaustis tie zmones, kurie isgyvena toki skausma... tik deja, niekaip nesuvokiu kaip viska pradeti is naujo, ir nematau jokios vilties... ka toks gyvenimas reikalingas apskritai??

VG
Pranešimai: 1

2015-04-24 15:04

sveiki visi.nuosirdziai visus užjaučiu dėl netekčių.prieš metus pati patyriau košmara.mirė vyras nuo vėžio.ilgai kovojom su šia baisia liga,bet ji mus nugalėjo.tuoj bus metinės kai jo neturiu.auginu 2vaikučius.pati ilgai lankiausi pas psichoterapiauta.tikrai kažkiek padėjo.stengiuosi dėl vaikų gyvent,žiūriu į priekį,bet būna tokių dienų,kad nenoriu nieko.taip yra sunku,net žodžių nerandu tai apsakyt.šiaip esu gan stipri,mažai kam pasiguodžiu,stengiuosi šypsotis,nors širdis verkia.siandien labai pasidarė sunku,todėl ieškojau bendraminčių.įsitikinau tuo,kad tik stiprų skausmą patyręs žmogus yra pajėgus suprasti kitą.psicologė vaikam sakė,kad reikia paleist tėtuką.jis turi ilsėtis.ir mes stengiamės tai daryt.suprantu,kad jau nieko nepakeisim...stiprybės visiems...

e-expert
Pranešimai: 576

2015-04-14 10:04

pasimetes- labai liudna, kai zmogus kabinasi gyventi, o jau nelabai kas pavyks. Siaip atsargiai pabandykite ta paskutini gyvenimo menesi padaryti kuo ispudingesni, kad butu ka prisiminti, o ir zmogui, kazkiek uzsimirsti apie bedas. Siaip aisku bus sunku prarasti mylima zmogu, visada sunku, bet butina gyventi "rytojum", butina kazkokia veikla, kuri isblaskytu, nes jei sedesit ir tik apie tai mastysit, depresijos sulauksit. Bendraukit daugiau su pazystamais. Linkiu, kad visgi pasveiktu Jusu zmogus, kitaip ir negaliu nepalinkejes, tik viltis.

reda
Pranešimai: 53

2015-04-10 21:04

Jurga, suprantu tave puikiai. As kazkada isgyvenau mano draugo tevo mirti. Tai buvo baisu. nemiga, nerimas, baime... Atsimenu, buvo labai sunku. Bet labai padejo bendravimas su draugais, artimaisiais, vaistazoliu vonios, veikla,darbas, svarbiausia reikia neuzsiklesti savyje, jei tiki i Dieva, butinai nueik i baznycia, pasimelsk. Ar turi artima drauga, kuris tave suprasti, issakyk savo problemas jam, pasiguosk. Pabandyk suprasti, kad mirusio zmogaus nors ir kaip butu gaila nebegalima susigrazinti atgal. Suprantu, tai labai skaudu. Bet pabandyk rasti savyje jegu, po truputi, po truputi pakilti... Juk gyvenimas yra grazus, puikus.
"Jei atrodo, kad visos durys uzvertos, pabandyk surasti langa". Sekmes tau.

jurga
Pranešimai: 99

2015-03-30 21:03

Niekaip negaliu atsigauti po tėvo mirties, nors jau praėjo pusė metų.Jaučiuosi vieniša, gyvenimas atrodo beprasmis, išvis niekas nedžiugina.Nežinau,ką su savimi daryti

saulyte
Pranešimai: 20

2015-02-22 19:02

kiek laiko reikia gedeti mociutes, kad galetum tuoktis?

vidaaa30
Pranešimai: 1

2015-01-30 14:01

Pries puse metu zuvo dukra .Maniau laikui begant palengves .Deja ,nieko panasaus nevyksta .kiekviena diena akmeniu spaudzia krutine . Pasakymas kad laikas gydo ne visai tinkamas ,nes kuo toliau tuo labiau dideja ilgesys ,mintys su dukra ir daugiau nieko . Zinau ir suprantu kad tai negerai ,bet...

zydrune
Pranešimai: 7

2015-01-23 13:01

Pries tris menesius, sulaukes 50- ties mire mano tevas. Santykiai su juo keleri metai pries mirti buvo siaubingi. Faktiskai as nebendravau su juo, ji ignoravau, nes jis buvo alkocholikas, pridares seimoje siaubingu dalyku(ypac man asmeniskai). Niekas paskutiniu metu su juo nebendravo normaliai seimoje, nes jau buvo visiems igrises jo teroras seimos atzvilgiu ir kitos nesamones. Jis paskutiniu metu slankiojo kaip seselis seimoje, nesuprastas, galbut atstumtas, bet akivaizdziai savo poelgiais tai uzsitarnaves. Jis lyg ir bande bendrauti su mano vaikais(savo anukais) pries savo mirti, pradejo pirkineti visokias smulkmenas jiems, kviete mus atvaziuoti i savo 50- meti, kuri atsvente pas savo seseri, net ne namuose. Taciau as nevaziavau, isklojau viska mazdaug, ka apie ji galvoju, pasakiau kad nera ko vaidinti seimos, kurios niekada pas mus ir nebuvo..Isvaziavau gyventi i kita sali, saltai pasakiusi" viso ". Daugiau jo nebemaciau ir daugiau nebematysiu, nes paskambino brolis ir pasake, kad jis mire..Negalejau sugrizti i jo laidotuves. Tos dienos, man buvo siaubingos! Verkiau, kaip niekad gyvenime, jutau didele savo kalte pries ji, verkiau, nes visada norejau gyvenime tureti tikra , besirupinanti(bent ne skriaudzianti mane) , tvirta teva, bet man gyvenime nebuvo skirta tai pajausti!Atrodo visi kaltinimai jam kazkur dingo, liko tik nesuvokiamas ir didelis KODEL?!Kodel negalejo viskas gyvenime pas mus buti kitaip? Jis man pradejo istisai sapnuotis, kosmarai kazkokie..Meldziausi namie, jam mintyse viska atleidau ir jo paprasiau atleidimo. Vistiek sapnai nesiliove, nors stengiausi apie ji negalvoti. Buvau baznycioje, nuo saves jam uzpirkau misias, dabar lyg ir nieko, jau nesapnuoju taip daznai.Bet as dar ir dabar neatsigaunu, tapau kazkokia kitokia. Be to, po jo mirties prasidejo keisti dalykai- sugedo jo masina , kuria jis naudojosi, brolio masina, mamai pablogejo sveikata, nezinau, kartais gyvenime vyksta nepaaiskinamai daug skirtingu reiskiniu, susijusiu su zmogaus gyvenimu, visais poelgiais su aplinkiniais ir gyvenimo baigtimi, isejimu i Nezinia..

dalia
Pranešimai: 175

2015-01-20 18:01

Aš kątik sužinojau, kad mirė mano senelis. O tai pats skaudžiausias dalykas per visus vienuolika metų kai aš gyvenu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių