Nezinia
Pranešimai: 3

2015-10-18 17:10

As jau seniai nusivilusi siuo gyvenimu esu nk man neberupi,net mano tevams buvau nereikalinga,tai kas brangiausia vaikui as esu praradus dar vaikisteja uzaugau tapau salta kaip akuo,,kiekviena diena man pragaras norisi tik dingti nk nematyti negirdeti uzmigti ir nk nepabusti,,,,

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-14 10:10

laikykitės, moterys, merginos.Tik dabar Jums atrodo, kad taip yra ir bus. Iš tikto-praeis ta situacija ir gali būti, kad būsite labai labai laimingos.O dabar svarbu išgyventi šią dieną, tik šią.Kai pamažu aprims skausmas, išspręsite, pakeisite tai, kas dabar atrodo neįveikiama, per sunku. Reikia tik kiek pralaukti, sustiprėti ir įveiksit. Kas rytą sakykite sau-pragyvensiu šią dieną. O kitą rytą vėl-pragyvensiu šią dieną. Ir nueikite pas ką nors išsikalbėti. Jei nėra geros draugės-pas psichologę. negniaužkyte skausmo tik savy.

saulė
Pranešimai: 170

2015-10-14 09:10

man labai blogai,verkiu ir visos mintys kaip greiciau nusizudyt,viskas subyrejo i sipulius,seima isiro,likau be darbo,artimuju neturiu,kurie galetu padet,nieko neturiu,nematau prasmes gyvent,nors zinau kad nepadesit,bet nors busiu pasakiusi tai,nes kiek bandau sakyt,nieks negirdi!!!

Alė
Pranešimai: 15

2015-09-23 15:09

Šiandien palaidojo vos 20 metų perkopusį jaunuolį. Iš gyvenimo išėjo savo noru...KODĖL?...Šis klausimas skaudins jo Motiną, artimuosius.

Leta
Pranešimai: 705

2015-09-22 12:09

Aš mirti nenoriu, bet visada maniau, kad žmogus turi pasirinkimo teisę. O dabar tuo pradėjau abejoti, iš dalies po to, kai perskaičiau Inger Annenberg knygą SIELVARTAS PO SAVIŽUDYBĖS. Visi mes susieti daugybe ryšių su kitais žmonėmis, ir tai ką mes darome, labai stipriai veikia kitus. To neverta ignoruoti

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-08-29 19:08

eexpert- visai nebaisus, tik praktiskas zmogus.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-08-28 14:08

noriu-mirti- teko jau ne vienam zmogui padeti panasioje situacijoje. Daugiausia tai meiles nusivylimai, arba artimuju nepalaikymas. Dabar su daugeliu kalbuosi ir jie dziaugiasi kad nepakele rankos pries save budami nevilties ir staigaus soko minutemis. Jei reikia tikslesnes pagalbos (nemokamai) tai rasyk savo bedeles man i el. pasta aarbata@mail.ru tema: is sveikaszmogus.lt Laikykis ir sekmes.

Maja
Pranešimai: 200

2015-08-26 07:08

Na ošiandien kaip? is dar trokšti mirti ar jau
šviesiau? Šitą padaryt spėsi visada-palauk

e-expert
Pranešimai: 576

2015-08-06 19:08

///- na ne tikrai daznai gryztu velai vakare ir i dangu pasiziuriu, bet nieko. Viena karta ziurejau zvaigzdziu lietu, tai buvo nerealus vaizdas. Aciu kad pasakei reiks pasidometi.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-08-05 16:08

Mei- ne vienam cia besilankanciam jau padejau, siandien kai paklausiu kaip laikosi (nes bendraujam iki siu dienu) atsakymai man patinka, nes igave gyvenimo dziaugsmo. As stengiuosi padeti, bet prasome tiksliau nurodyti beda, o ne prie savo bedos prijungti kito komentara ir savo beda paversti svarbesne uz kito. Netolerantiska.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių