pieva
Pranešimai: 18

2015-06-27 07:06

man labai gaila, kad Ingada dingo is musu pokalbio - taip ir liko neaisku, kaip jai, moteriskei, toliau viskas klostosi:(

pieva
Pranešimai: 18

2015-06-25 13:06

Ingrida,
kaip siandiena laikaisi?

ieva
Pranešimai: 86

2015-06-24 14:06

Ar dabar matai, kad esi ne viena ir kad aplinkui musu daug ir kad tikrai bus kam tave palaikyti ir patarti.
Ingrida, mes su tavim.

Marina
Pranešimai: 45

2015-06-24 14:06

Ingrida.kas tau?Ar visai pakvaisai.kad pasiduodi?Pasakik NE savo chamui ir jo meiluzei.Nelauk neko ir ko greiciau tvarkik skyribos,vyras mano ,kad nuo jo esi visiskai priklausama,o tu buk MOTERIS!Tos moters SMS jokiu budu netrink ir kreipkis i teisesauga,taip pat jos tau pades teisme del skyribu ir daugiau nerodik ju savo vyrui,pasistenk ji visai ignoruot/aisku,tai nevisada pavyksta/.NEDELSK

pieva
Pranešimai: 18

2015-06-24 12:06

pritariu Gorgei, nedelsk ir padaryk taip kaip jie nesitikejo, nes mano, kad esi silpna ir to niekad nepadarysi.

pieva
Pranešimai: 18

2015-06-24 11:06

tu vis dar myli savo vyra ir nori issaugoti santuoka? o gal neverta, netgi del vaiko. as uzaugoj issiskyrusioj seimoj ir labai dziaugiuosi, kad nereikejo matyti tokiu baisiu dalyku. nemanau, kad nesusitvarkysi savo gyvenimo ir viena. tik is pradziu baisu

pieva
Pranešimai: 18

2015-06-24 11:06

zinai, tu neistrink tu zinuciu, ju tau dar prireiks. juk tai ka ji su tavim dro yra nusikaltimas, uz kuri gali moteryte pasedeti kolonijoj, o tada vargei ar koks vyras nores tokios moters.

pieva
Pranešimai: 18

2015-06-24 11:06

o apie skirybas negalvoji?

pieva
Pranešimai: 18

2015-06-24 11:06

o ko tu bijai? bijai savo vyro ar tos kekses? ar zmoniu nuomones apie jusu seima? pirma nusistatyk tuos dalykus kurie tau patys brangiausi gyvenime ir tuos, kuriu nori atsikratyti savo gyvenime. kai turesi prieso vaizda pries savo akis tada galesi pradeti su juo kovoti ir nugaleti. Zinok kad svarbiausia yra tavo gerbuvis ir tavo vaikelis. nei vyras nei kiti zmones nera svarbu, jie atejo i tavo gyvenima, bet laikinai, todel jie neturi teises daryti tau itakos. suprantu, kad sirdi skauda, bet jei jau reikalas daejo iki tokiu nesamoniu, tai ta skausma reikia paversti stiprybe ir ziureti i tai, kaip i isbandyma. gal mano zodziai tau skamba juokingai siuo momentu, bet patikek maciau daug tokio pobudzio skausmo aplink save ir tikrai moterys, kurios pasiduodavo ir susitaikydavo su ta kancia, dar daugiau kentejo, o is tos kancios prasigere ir tada jau zmoniu akyse pacios liko kaltos - ziauri musu visuomene. tau linkiu stiprybes.

pieva
Pranešimai: 18

2015-06-24 11:06

o vyrui rodei tas zinutes?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių