lina
Pranešimai: 1775

2015-08-22 09:08

Jo, sutinku. Nori nenori, daug kas prilimpa savaime. Bet, kaip minėjau, kūliais gyvenime verčiausi kad kažką pakeisti, be to labai siekiu kitokio bendravimo su vaikais. Man ,pavyzdžiui, visai nesunku savo dukrytę atsiprašyti, kad buvau neteisi, kad nesusivaldžiau. Jos savimeilė to niekada neleistų. Sudavusi savo vaikui paskutinį kartą esu šešerių, o va mane audė septyniolikos paskutintą kartą. Tai truputį lyg ir pažengiau.

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-22 09:08

Ta va paprasciau ziurek ir tiek ,Kol ji
gyva niekur nesidesi Is tikro jos savanaudes Yra cia pazistamu kur po penkiu darbo dienu lekia kas sestadieni
pas mamules Osekmadieni atgal , nors tos mamules gali puikiai ir vienos dar buti Tiesiog jos nori buti globojamos
ir tiek Ir prisimena kaip jos mane maza
ziurejo Bet juk kiekvienas uzaugina savo vaikus Cia amzina skola Bet dar yra
ir reksniu mamu Jos gi viska isrekia.
Zodziu nesimokyk is jos Kad tavo vaikai
nekentetu nes mes norim nenorim o bloga visvien pasiimam is savo gimdytoju Sutinki?

lina
Pranešimai: 1775

2015-08-22 07:08

Gerai būtų, kad ji tai skaitytų ir nors ką suprastų. Bandysiu atsiriboti ir išsilaižyti. Žinau, kad negaliu leisti, kad mano šeima kentėtų dėl jos. Tik pasakyti lengva, o padaryti sunku. Kai man būna labai labai sunku, išgirsta mane kažkas iš aukščiau ir sustato viską į vietas. Gal ir šiuo kartu neapleis.

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-22 07:08

Nezinau ar tu zinai sias eiles As jas
daznai paskaitau
Jusu vaikai nera jusu
Jie saves issiilgusio
Gyvenimo sunus ir dukros
Jie atejo per jus,bet ne is jusu
Ir nors jie su jumis,jie jums nepriklauso
Jus galite jiems atiduoti savo meile,
bet ne mintis
Nes jie turi savasias
Jei galit siekit buti i juos panasus
bet nesistenkit juos padaryti panasius
i save
Nes gyvenimas neina atgal ir negaista
vakarykstej dienoj
Va man labai padeda ir patinka

lina
Pranešimai: 1775

2015-08-22 07:08

Turiu brolį. Tas per šimtą kilometrų nuo gimtojo miesto pabėgo. Apie save ji pamiršti neleis. Supranti, dabar numatau tokį scenarijų. Paskambins patėvis, sakys: Žinai, Linute, mamai labai blogai spaudimas aukštas, reikia greitąją kviesti arba į ligoninę vežti.(Aišku dar eteryje girdėsis prislopintas balsas "neskambink Linai" Tai kaip gi galėčiau nevažiuoti? Jis gi vyras, jis negalės padėti nusiprausti, apsirengti. Patikėk, ji taip moka manim manipuliuoti, kad gali iškolioti paskutiniais žodžiais, o man tai gi pareiga padėti. Bet šiuo kartu tikrai neišdegs. Nepasivarginčiau net greitosios numerio surinkti.

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-22 07:08

Na nezinau gal turi seseru Kaip jos i ta
reikala ziuri?Bet sakau ,tu is namu isejai, tu esi zmona, mama,tai yra tavo pasaulis,tu del jo gyveni Negyvenkita viena kitos gyveninu Manau kad ji nera
dar tokia sena kad tau reiketu ikyriai
dometis jos gyvenimu Tau tai ji dar biauri mama , o tavo vyrui visai svetimas zmogus Paaiskink jai, kad jus visai skirtingi zmones,jusu skirtingi pa
sauliai .Tiesiog nezinau Negalvok daznai
apie tai ,sukaisiok viska i kampus As daznai kaip Skarlet ;man tai nemalonu as apie tai negalvoju

lina
Pranešimai: 1775

2015-08-22 06:08

Labas, Dalia, gyvenam mes atskirai, bet pamiršti niekaip negaliu ir labai skaudu, kad mama, žmogus kuris turi užjausti, gailėti, suprasti panaudoja prieš tave tai, kas tau skaudžiausia. Matai, sakai kad dėl savo dukros pykai, kad nestojo mokytis. O man visada atvirkščiai būdavo. Stengėsi, kad kuo greičiau ant savo kojų atsistočiau. Įsidarbinau, bedirbdama baigiau kolegiją. Niekada neskatino, kad mokyčiausi. Dabar įstojau į aukštąją tai vietoj pasveikinimo išgirdau: "tai kam tau dabar mokslų prisireikė?" Ot taip. Aišku labai sunku būtų jei numirtų. Bet turbūt širdis plyštų, o ašara nei viena nenuriedėtų.

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-22 05:08

Sveika is ryto Kodel tu visa laika mastai apie ta pati?Juk turi vaikus,vyra
namus Atsikabink tu nuo tos mamos Ja visas pasaulis nesibaigia Atsiribok,juk
aplink ir geru ,brangiu zmoniu pilna Su
sikurei problema ir ji tave varo is proto Ka jus kartu gyvenat,ir ka ji tau daro?Zinok man taip buvo su dukra Mokesi
gerai, o stojo i technikuma Tai as viriau ir verdu jau 5 metus Kai pradedu galvoti kai isigalvoju galvoju kad sprogsiu Ir zinok nepraeina ,nors as save keikiu,burnoju ant saves Bet negaliu su tuo susitaikyt iki sio laiko Na o ant mamos as irgi uz daug ka pykau
Kai numire puse metu negalejau sau uz tai atleisti Tada atrode kad as buvau bloga Toks gyvenimas

lina
Pranešimai: 1775

2015-08-21 13:08

Ko jau ko, o laiko tai pas ją į valias.Ir savo gyvenimą tvarkyti ne taip jau ir įdomu. Aš nežinau, gal man psichologo pagalbos reikia, nes pas mane pyktis per kraštus varva. Aš trečia diena nieko dirbti negaliu. Tik geriu vaistus ir miegu, nors ir per miegus verkiu ir košmarai kankina. Susipykdavom ir ant anksčiau. Bet dabar tai virš visko.

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-21 13:08

Iki rytojaus keliauju namolei Gal ryt
susitiksim

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių