monikazic
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Drabužiai moterims ir vyrams pigiau

2021-05-11 13:05

Pastaruoju metu perku drabužius iš Stiliusmoterims.lt Jokių problemų nebuvo, drabužiai kokybiški pristato greitai. Beje, poarduotuvėje yra ir didelių dydžių rūbai stiliusmoterims.lt/dideli-dydziai/

Marta11
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Drabužiai moterims ir vyrams pigiau

2018-08-22 06:08

Viska puikiai galima rasti internete, mes pvz. klara.lt drabuziai internetu tikrai iseina pigiau .. Daznok aisku ten nera tam tikru drabuziu , bet iseina tikrai pigiai p.s galima jiems padarys pagal uzsakyma.

Ugne09
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Drabužiai moterims ir vyrams pigiau

2018-07-24 00:07

Teko keleta moterisku drabuziu pirkti is kyra.lt ir likau labai patenkita. Atveze jau sekancia diena :)

Alinute22
Pranešimai: 6
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Drabužiai moterims ir vyrams pigiau

2018-07-12 13:07

Aš tai dažniausiai tiek drabužius, tiek buitinę techniką perku pigu.lt/lt/ - ir pigu, ir patogu :)

Adriana85
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Drabužiai moterims ir vyrams pigiau

2018-07-07 16:07

Man taip pat keli draugai patarė pabandyti užsisakyti drabužius internetu :)
Moteriškus drabužius esu pirkusi Stilano.lt
Vyriškus drabužius Manstyle.lt
Kol kas viskas patiko.

Dalia12345
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Drabužiai moterims ir vyrams pigiau

2018-03-23 14:03

Man tai keli pažįstami patarė pirkti : TripShop.lt Pabandžiau, tikrai patiko. Geras kokybės ir kainos santykis ;)

ritukas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Drabužiai moterims ir vyrams pigiau

2016-09-20 13:09

Man jau ne vienas draugas patarė pirkti moteriškus drabužius: https://www.otto.lt/moterims/drabuziai/megztiniai .

virginijarim
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Drabužiai moterims ir vyrams pigiau

2016-08-04 20:08

Sveiki,

Norime pasiūlyti sveikaszmogus.lt forumo nariams moteriškų ir vyriškų drabužių už visiems prieinamą kainą. Esame jauni, veržlūs turime aiškią viziją. Stengsimės plėsti prekių asortimentą, kad galėtume pasiūlyti prekių kuo platesniam žmonių ratui. Ota.lt

Specialiai Jums 10% nuolaidos kodas: minus10 (Nuolaidos kodas galioja iki 2016-08-31)



Taipogi laukiame iš Jūsų pasiūlymų ko trūksta mūsų elektroninėje parduotuvėje. Stengsimės atsižvelgti į Jūsų pastabas ir pasiūlymus.

Pagarbiai Virginija R.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių