Ignasas
Pranešimai: 45

2015-04-03 17:04

e-expert-jai gali parasyk savo skype i mano pasta: ignas.simonaitis@yahoo.com

e-expert
Pranešimai: 576

2015-04-03 16:04

ignasas- pulsuoja tai nerviskai, bet paanalizuokim ta zodi nervai, juk cia ne tas pats zodis kur buna susinervaves zmogus, o nervinio pobudzio buna uzdegimai. Nervai kontroliuoja judesius, o nervus valdo smegenys. Jei kazkur atsitiko beda, tai smegenys gavo kazkokia bedos informacija ir gali buti, kad neteisingai perdave nervams. Cia kaip sugedes telefonas, turbut zinai si zaidima. Bet cia visai nejuokas, kazkur visgi liko pasislepusi beda, kuri viskam ir diktuoja negeras salygas. Nesprendziant sios bedos, nezinau ka gali padaryti letine tos bedos liga. Siaip kaip ir minejau, galva ir viena kuno puse aptirpus buna tada kai pradeda vystytis epilepsija, tai jos pozymiai. Nerviskai taip pat gali kazkas buti nuo psichologines traumos, bet taip ilgai nemanau, visgi laikas gydo psichologiskai, o tavo bedos ne kiek nesisprendzia. Manau turetum labai rimtai kalbeti su tevais ir pasakyti, kad tu cia neissigalvoji, kad tik gryst i Lietuva, tau tikrai labai blogai, jei jau reiks tai tiesiog pridek viena kita blogesni simptoma, toki kaip nesinori keltis is lovos, nesinori valgyti, galva svaigsta, gal bent issigas ir leis atvykti i Lietuva pas gydytojus. Aisku, nenoriu taves mokinti meluoti, bet jeigu nera siai ligai demesio is tevu puses, ka kitaip daryti, tik bandyti dar labiau isgasdinti.

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-04-03 12:04

jo zinok as nesuprantu atrodo lyg pofik sako buvom cia danijoi pas daktarus nieko tau nerado ir tiki,paskambino i lietuva pazystam kur dirba daktarui sake kad visur negali skaudet jog cia nervai,ir israse nuo nervu ir siuncia db bet nepades jos pogalais cia ne nervai...jau manau kad persimete i letine...po bsk daugiau vietu apema nafik...nu dabar lyg ne ,bet skaudejo lyg ir perestejo ties sonkauliais tik sakau dabar keista,kad ilinksta ir atlinkta nuspaudus,galva vsiai bado is skausmu ir niekas man nezejo su tomagrafija...nzn ka daryt blemba kaip tevai trugdo mano sveikata zaloja,sitiek laiko praejo jei kas yra ir taip gal po laiko jau nzn..isvarysiu vienas atrodo ar begsiiu nes atsibodo...kodel kunas pulsuoja nesuprantu ypac desiniam peti,,jie nieko nesako sako nervai cia nervai negaliu kaip bevilstiskai jauciuos

e-expert
Pranešimai: 576

2015-04-03 07:04

ignasas- siaubas, kaip tevai nekreipia i didele beda demesio. Juk ka jie nemato, kad tau blogiau vis, kad butina pas gydytojus cia- Lietuvoj pasirodyti ir pareikalauti viska istyrti. Kai viskas persimes i letine liga, va tada bus dar blogiau isgydyti. O visgi tau sonkaulius skauda, kaip as ir spejau?

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-04-02 23:04

p.s jaigu ka cia as rasiau ta apacioi komentara

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-12 10:03

ne expert- deja tu suklydai parasydamas toki rasta. Siek tiek net juokinga. Siaip dazniausiai siulo psichologo (psichiatro) pagalba zmones, kurie patys ja naudojasi. Deja pats esu neetatinis psichologas, ir tiesiog nepakenciu, kai kazkas daro netvarka. Jei jau ateini cia, reiskiasi kazko tau reikia, ar patarimo, ar pats gali padeti, bet ne pyktis su kitais komentatoriais kaip darai tu, pastoviai bandydamas traukti mane "per danti". As noriu padeti zmonems, o ne su tavim bazarinti, tad atstok ir elkis saziningai. Beje man pavyko daug zmoniu padeti ir nieko uz tai nenoriu, o pats ka cia veiki, durniuoji. :)

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-11 11:03

ignasas- aha, paracetamolis, jis vaistas tik nuo temperaturos, na siek tiek gal nuo uzdegimo, bet jis negydo priezasties. Jei ka parasyk man i el.pasta eexpert1@mail.ru savo skype, galima bus ir ten paanalizuoti tavo reikalus.

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-10 20:03

jo per skype patogiau,jo aptirpus dar nepraeina ir silpnai jauciuos,pilvas ar zarnynas irgi urzgia ir sone,is pradziu itare plauciu uzdegima po to jau nebezino patys kas ir vel man to paracetamolio israse...su kitais dar kaskokiais o jie kepenim kenkia..

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-10 18:03

ignasas- tai jei eme krauja, ar nerado uzdegimo pozymiu (t.y. leukocitu trukumo)? Visgi greiciau i Lietuva vaziuok ir cia per visus gydytojus EXTRA eik. Ir nedelsk, tiek tyrimu del nerimo neatlieka, reiskiasi ir jie nezino nuo ko pradeti. Ar dar galva aptirpus? siaip mums reikejo turbut skype bendrauti, kad nesikistu visokie su palaikymais. :)

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-10 16:03

sveiki buvau ligoninei para,tai dare is venos tyrima kraujo ir kateteri su laseline state,nzn ir plaucius sviete tyrimai geri dar su zarna kas lb nemalonu buvo ziurejo skrandi irgi nemate nieko blogo ir paleido,bet man vis blogeja o ka daryt nera ka...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių