MEDIKĖ
Pranešimai: 11

2015-03-14 17:03

Iš savo darbo praktikos galiu pasakyti,kad čia išsakytos mintys yra teisingos.Į gydymo įstaigas nuolatos atvyksta daugybė sumuštų moterų,kurias sužaloja vyrai alkoholikai.Apie nervinę įtampą aš jau net nekalbu.Žinoma,kad tai labai neigiamai veikia moterų sveikatą,sutrinka ir menstuacinis ciklas.O dažnas toks sutrikimas ilgainiui tikrai gali sukelti net gimdos vėžį.

monika
Pranešimai: 69

2015-03-14 17:03

Žiniasklaidoje labai daug diskusijų ir užuojautos alkoholikams.Tačiau žymiai mažiau kalbama apie tai ką turi išgyventi girtuoklio šeimos nariai,kurie yra tiesiog terorizuojami,kenčia moralinį ir fizinį žalojimą.Ar yra kokia nors institucija,kuri atliktų tyrimus,kaip veikia girtaujančio vyro žmonos sveikatą tokios pijokystės?Kur ir kokios pagalbos gali tikėtis tokios moterys?Anksčiau bent jau buvo priverstinis gydymas,o dabar?Sako,kad tai pažeistų alkoholiko teises.O kodėl niekam nerūpi,kad pažeidžiamos negirtaujančios žmonos teisės,netgi sveikata?Mano draugei,kurios vyras nuolatos įkaušęs-prieš savaitę diagnozavo gimdos vėžį.Gydytojai neatmeta galimybės,kad tai gali būti nuolatinio(virš 20 metų patiriamo) streso pasekmė.Ir tas asmuo toliau liks,,popinamas"visuomenės,o normali,dora moteris,gal būt,mirs.Ar kas nors yra įvertinęs girtuokių padaromą žalą?

monika
Pranešimai: 69

Girtaujantys vyrai žaloja moters sveikatą

2015-03-14 17:03

Girtaujantys vyrai žaloja moters sveikatą

virgina
Pranešimai: 1

2015-02-03 21:02

Paskaičiusiu komentarus supratau- kad turiu priklausomybes problemą ne alkoholiui, o alkoholikui. Su pirmu vyru išsiskyriau dėl gėrimo, tačiau neilgai išsivadavau iš tos problemos. Dabar taip pat esu ištekėjusi už alkoholiko. Šiaip pati visada galėjau išaikyti ir šeimą ir vaikus, esu išsiavinusi, bet šitoj srityje...Tikriausiai patinka būti auka, nors jau dabar pradėjo sutrikinėti ir kraujotaka, teko gulėti ir nervų skyriuje, gydytis kitas ligas. Nežinau ko dabar man trūksta, išeiti turiu kur- turiu butą, dirbu tik aš,nes jam tai tas tai anas trukdo susirasti darbą. Kaip iššsivaduoti nežinau?

Marija
Pranešimai: 149

2015-01-20 14:01

as auka alkogoliko

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 31 ir 0 svečių