paulius
Pranešimai: 28

2015-10-17 21:10

Mazdaug pries 3 metus ir 3 menesius Po keliu paru intensyvaus darbo praradau samone 10s. Nusprendziau jog reikia apsilankyti pas gydytojus ir issitirti. Gydytojai itare epilepsija ir skyre visus butinus ju manymu tyrimus. Galutine isvada buvo kraujotakos sutrikimas ar kazkas ten panasaus (Nesuprantu as tu terminu).Dabar man yra 23 metai, ir nusprendziau pagaliau igyti vairuotojo pazymejima. Nuejus i medicinine komisija del teisiu suzinojau toki mane pritrenkusi dalyka: teisiu as negalesiu tureti dar dvejus metus, nes nuo to samones netekimo priepolio turi praeiti 5 metai. ABSURDAS. Priepuoliai man nesikartojo ir as manau jog tada buvau tiesiog fiziskai issekes ir beveik nemiegojes tris paras. Kokia iseitis is sios situacijos. PADEKITE.PATARKITE. Jeineturesiu teisiu neteksiu siulomo darbo ir pan. Vienu zodziu gyvenimas griuna. Negi jau dabar reikia pradeti slepti tokius dalykus ...... NORIU PATARIMO KOKIE GALIMI SITUACIJOS SPRENDIMO BUDAI, I KA KREIPTIS TOKIU ATVEJU.

paulius
Pranešimai: 28

Pries 3 metus buvau prarades samone.Dabar del to negaliu gauti vairuotojo pazymejimo

2015-10-17 21:10

Pries 3 metus buvau prarades samone.Dabar del to negaliu gauti vairuotojo pazymejimo

Agneta
Pranešimai: 2

2015-02-15 22:02

Man jau 21, taciau nuo 10 metu mane lydi alpimas.Pripratau prie nuolatinio ausyse uzymo, akyse aptemdavo, taciau dabar baisiausia yra tas, kad kelis kartus buvau nualpusi iki samones netekimo, kazkur apie 10-15 min(bet bunu issimiegojusi ir nuolat pavalgiusi). Buvau poliklinikoje, taciau nieko nerado, kame priezastis. Kas man yra?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių