marius
Pranešimai: 82

2015-11-22 19:11

LAURA-BUTINAI PASIDARYK DARKART TYRIMUS KLAIPEDOS ONKOLOGIJOS LIGONINEJE-BUTINAI!!!!

Laura
Pranešimai: 92

2015-10-15 12:10

Greta, aš ir esu iš Kauno, tad teko aplankyti ne tik savo polikliniką, bet ir į onkologinį bei klinikas nuvykti. Ten išgirdau paprastą atsakymą - kai kurių žmonių tokia temperatūra yra normali. Tiesa, dar ir sarkastiškai nuskambėjusį patarimą - sekti kraują... (Echoskopijos daryti net nesivargino). Iš to sprendžiu, jog galbūt čia aš tirštinu spalvas. To ir tikiuosi.

Greta
Pranešimai: 148

2015-10-14 16:10

Pas gydytoja kreiptis butina. Lifmazgiu padidejimas jau nera gerai, o ir temperatura padidejusi. Vaziuokit konsultuotis i didmesti kur jums arciau -Vilnius, Kaunas ar kitur, neuzleiskit ligos.

LauraM
Pranešimai: 3

2015-10-12 21:10

Sveiki,

Jau nebežinau, kur kreiptis (ir ar išvis kreiptis) ir ką pačiai sau galvoti...

Kokius penkerius metus vaikštau su 37,2 temperatūra (po keistoko ir man nežinomo viruso, susijusio su plaučiais, temperatūra tokia ir liko). Mano visi kaklo limfmazgiai padidėję (vietomis yra ir pavienių, mažo žirnio dydžio guziukų), išryškėjusios venos. Dažnai neįkyriai paniežti blauzdas, plaštakas, delnus. Retkarčiais maudžia kirkšnis bei pažastis.

Metų laikotarpyje teko darytis aibes tyrimų: kraujo bendrą tyrimą, kraujo pilną (tiksliai nežinau, kaip jis vadinas), eritrocitų nusėdmo greitį, taip pat plaučių rentgeną, prieš metus vidaus organų ecoskopiją. Viskas, pasak gydytojų, buvo gerai.

Buvau nusiraminus... Tačiau pastaruoju metu pradėjau jausti erzinantį maudimą pilvo viršuje, po šonkauliais, kairėje pusėje (vienintelis man žinomas organas, esantis ten - blužnis). Taip pat dilgčiojima dešinėje kaklo pusėje, virš raktikalio. Tuomet apčiuopiau dar vieną kietą ir nepaslankų guziuką. Eiti dar kartą pas savo šeimos gydytoją jau nebesinori (juk paskutinis kraujo tyrimas darytas vos prieš pusę metų).

Kreipiuosi į tuos kurie yra susidūrę su panašiom problemom, nes iš tiesų esu pasimetusi. Gal tikrai nusiraminti ir nebekreipti dėmesio į viską, juk daug tyrimų padaytą?

LauraM
Pranešimai: 3

Padidėję limfmazgiai - normalu?

2015-10-12 21:10

Padidėję limfmazgiai - normalu?

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-23 19:05

Kotryna- jei padidejo limfmazgiai tai gal ja siek tiek dusina. Limfmazgiai gali padideti del vabzdziu ikandimu, alergines reakcijos. Labai stebek vaiko kvepavima, jei girdisi svoksimas, eik dar karta pas gydytojus i 2 ligonine r prasyk kad apziuretu ligonines direktoriaus pavaduotojas ir skirtu vaistus.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių