Seifas404
Pranešimai: 5

2015-03-30 22:03

Taip as turiu ta pacia beda...siandien sutariau operacijai data 04.21....ji bus jau 3...klauskyt...kuom galesiu atsakysiu...musu visu tokiu...tokia beda...bet ji yra isgyvenama...

Seifas404
Pranešimai: 5

2015-03-30 22:03

pirma lietuviskai ismok rasyti po to cia mums lietuviams paskolas dalink...
nesijuok is bedu ausi galiu nurauti...daugia cia nerasyk...ar supratai...

Buba
Pranešimai: 1

2015-03-29 15:03

Grazina,man 64 metai,vienas klubas operuotas pries 8 metus,antram stoviu eileje.Aukstas kraujospudis buvo visa laika,taciau geras kardiologas pagaliau atitaike vaistus ir pareguliavo.4 stadija koksartrozes yra tokia kankyne,kad as tai tikrai rizikuociau,nes tai jau ne gyvenimas.Svarbiausia ka pasakytu ortopedas traumatologas.

a
Pranešimai: 262

2015-03-25 10:03

galima iškart atsistoti į eilę ir antram sąnariui - valstybė finansuos. O dėl kelio sąnarių skausmų, tai gali būti, kad tai susiję su klubo sąnariais... Įsitempia visi raumenys, netaisyklinga eisena ir t.t. Nenustebčiau, jei po klubų operacijų palengvėtų ir keliukams.
Tiesa, jei dideli skausmai, kita sanari galima operuot praejus pusmeciui po pirmojo sanario pakeitimo.
Issamios informacijos apie eiles, tvarka rasite:
www.vlk.lt/vlk/pag/?page=san_endoprotez

nijole
Pranešimai: 31

2015-03-25 09:03

Sveiki. Šioje srityje as esu visiska naujoke.Mamo mamai iškilo problemu su abiem klubo sanariais: viena užsirasėme laukti eilės, bet ji vos pavaiksčioja. Manau reikes savo lėsomis reikes neužilgo keisti kita, nes skausmas nepraeina, jegos sesugryžta...Valstybė tikriausia viena tik ir finansuoja? truksta informacijos sia tema, gal kas su tuo susidūrėte?gal galetumete ka nor patarti?Nors jai skauda ir kelius- labai sunkiai vaikšcioja. dabar užsakiau magnetines juosteles, nelabai tikiu, kad jos padės, bet mama norejo pabandyti. Patarkite ką nors. Busiu labai dekinga

grazina5
Pranešimai: 1

2015-03-21 13:03

Sveiki,turiu problema.Mano mamai 84 m.,visai nudilus vieno klubo galvute (4 stadija),turi sirdies nepakankamuma,dideli spaudima,kaulu retejimas,tiesiog nezinau ar galima tokiu atveju keisti sanari?Gydytoja sako,kad tokioje situacijoje ji po operacijos gali ir nepajegti atsikelti,o dabar dar pakruta su lazdele,bet kencia nezemiska skausma ir noretu operuotis.Gal kas susidure su tokia situacija?

nijole
Pranešimai: 31

2015-01-18 20:01

Aciu, kad atsiliepėte, man rupi, per kiek laiko atsistato raumenys ir ar įvairių pratimu pagalba įmanoma pagerinti judesių amplitudę ar tai tik laiko klausimas kol atsistato raumenis

nijole
Pranešimai: 31

2015-01-18 19:01

Sveiki, labai dėkoju, kad atsiliepėte į mano paklausimą.Man prieš du mėnesius darė klubo protezavimo operaciją.Iškila įvairių klausimų. Dukra pasiūlė pabendrauti su žmonėmis, kurie yra susidurę su tokia pačia operacija. Aš ilgai nesirižau daryti operacijos, todėl kartais knibžda abejonė ar ne be reikalo ryžausi operacijai. Mane baugina, kad labai daug ko reikia saugotis kokia jūsų patirtis. Dar išliko pirmykštės eisenos rdquo;kripavimas rdquo; ko galvojau, kad nebus. Po reabilitacijos dar einu pas kinezeterapeutą, kad sustiprinti kai kurius raumenis kai kuriuos atstatyti bandau. Tokia mano kol kas patirtis, Įdomu kokia jūsų patirtis

a
Pranešimai: 262

2015-01-18 19:01

arba galite ir cia paklausinet apie tai kas rupi. Gal galesiu padeti, patarti.
Siek tiek informacijos rasite ir ankstesniuose pokalbiuose. Zvilgterkite i rdquo;Pokalbiai apie ligasrdquo; - rdquo;Kaulu, raumenu... ligosrdquo; - rdquo;Sanariu endoprotezavimasrdquo;.

a
Pranešimai: 262

2015-01-18 14:01

galite rasyti man:
pajuriovetra@gmail.com

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių