violla
Pranešimai: 980

2015-09-11 17:09

O ką daryt?..aš šunų nemėgstu,nes turi spec. prakaito kvapą. O tų su kaspinėliais, sijonėliais nelaikau šunimis. Va, katinus mylėjau...bet riaubiškytė paskutinį vedė...:)))

Leta
Pranešimai: 705

2015-09-11 06:09

Aš žinojau pasakymą rdquo;verksi šunį apsikabinęsrdquo;, kurį suprantu kaip artimųjų nepaisymo pasekmę. Taip graudenami vaikai, norint parodyti, kad jie nevertina to, ką turi. Tai ir vienatvės spalva - tarkim, esu toks vienišas, kad belieka tik viena galimybė verkti šunį apsikabinus (nes daugiau neturiu ką apsikabinti).

violla
Pranešimai: 980

2015-09-10 13:09

Aha...šis pasakymas: rdquo;verkia šunį apsikabinęsrdquo;- turi gilią prasmę. Čia vienas iš variantų, kai žmonėms ašaras parodyti nesinori-nebūsi suprastas. O šuo nors palaižys...nes tik taip moka. Bet iš visos širdies.

Nerija
Pranešimai: 6

2015-09-10 13:09

gal kas galite parduoti knyga rdquo;Silvos mentalinio valdymo metodas?

violla
Pranešimai: 980

2015-09-08 19:09

Tiesa. Šiemet labai daug apsinuodijimų arbūzais. Tai gal apsieikime be arbūzų dietos. Nekvaili ir rsquo;tie tiersquo; augintojai, išėjo chemijos pradžiamokslį. Apie viską pagalvota - sako geroji Max reklama...

Roberta
Pranešimai: 723

2015-09-08 09:09

Nuo Jūsų dvelkia branda,Leta.Ir susivokimas.O tai yra labai daug.
Labai gražūs orai, norėčiau lauke kažką dirbti:))

violla
Pranešimai: 980

2015-09-07 08:09

Bent aš -esu. Tik nieko duoti negaliu. Norėčiau susipažint su rdquo;melagiurdquo;...kad išmokti meluoti: „Kaip linksma, kaip gera gyventi“...sau ir visiems. Būčiau madinga. Dabar - tokia kritikuotina ir silpna...
NEMYLIU! Aš tavęs, DEPRESIJA! Nemyliu ir nors, nusišauk...ir draugauti nenoriu. Ne.

violla
Pranešimai: 980

2015-09-05 17:09

Taigi..aš gerus metus nedirbau. Dėl sveikatos. Bet tos sveikatos daugiau neatsirado, o prisidėjo dar kitos problemos. Todėl nuo pirmadienio vėl keliauju į darbą. Žinoma, jį dar galėjau rinktis pagal savo galimybes, neprarandant ir savo ego.
Taigi dėkoju Aukščiausiam, kad galiu tai daryti. Kad - dar bus leista pasinaudoti ta rsquo;prabangarsquo;...

Anonimas
Pranešimai: 242

2015-09-05 12:09

padeda sita terapija tik gaila kad si terapija kai kam prabanga arba niekada neissipildysianti svajoniu svajone..........

violla
Pranešimai: 980

2015-09-04 18:09

Noriu būti to gerumo verta. Noriu ir taškas. Stengiuosi būti ir aš gera. Ir dar noriu,kad mano gerumas būtų vertingas. Bet išeina kaip išeina. O gerumo sąvoka taip pat visaip interpretuojama. Visaip suprantama.
Nesupaisysi to Just.Marcinkevičiaus..:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių