denis
Pranešimai: 11

2015-09-04 13:09

čia šiandien jūs liūdnokai

Leta
Pranešimai: 705

2015-09-04 08:09

Tai vertas ar nevertas to gerumo jautiesi?
Kiek aš jaučiu Marcinkevičių, turėtų būti vertas
***
Vos gimę, pačią pirmąją sekundę,
mes protestuojam prieš pasaulį šį riksmu.
Ir greitai, greit pirmuosius vystyklus išaugam, nė vieno žemės žodžio nesuprasdami.
Po to... Po to iš krikšto marškinėlių
išaugam į gyvenimus savus.
Ir, pasiklydę tarp miglų ir tarp šešėlių,
į saulę tiesiam virpančius pirštus.
Po rudenio dangum, pavožę balsą kimų,
išaugam iš tėvų senų kalbų.
Pavargę nusegam šešėlį savo blyškų...
Kaip užgimėm, taip mirštame nuogi...

violla
Pranešimai: 980

2015-09-03 20:09

Aš kartais užduodu sau klausimą: ar būčiau tokia suprantanti, norinti palengvinti kitam, pasidalinti, patarti, palaikyti ir t.t., jeigu pati nebūčiau praėjus to pragaro, jeigu nežinočiau ką reiškia, kai skauda. Nesvarbu ką -kūną ar sielą. Ir jau daug metų, kai traukiu žmones tada, kai jiems prasideda problemos. Tą stebiu, bet jau nesistebiu. Kartu, tuo džiaugiuosi. Jaučiuosi reikalinga, reikalingas mano žodis, man smagu, kai jie išsineša mano įduotą ar įkalbėtą viltį. Praranda baimę ką nors keisti arba nekeisti. Bet tai gali vykti tik matant žmogaus akis. Bet, be kita ko, paprieštarausiu savo, dar šiandien išsakytai minčiai, kad čia, forume, būdami tik virtualūs- dažnai susikalbam, padedam, pakeliam, pasidalinam. Nėra blogai tas virtualus gyvenimas.
Gal galima ir padėti daugiau, bet turėtume nebijoti būti atviresni. Bet yra tas...bet.
Reikia tiesiog kalbėti. Žinoma, burtų lazdelė čia negalioja. Gaila.

Leta
Pranešimai: 705

2015-09-03 19:09

Kalbu apie tai, kad matau kenčiantį žmogų, na kad ir Vivą iš depresijos forumo, ir kaip jai padėti? Pasakyti, kad man geriau, negu jai, kad ji be reikalo panikuoja? Na kaip jai padėti, ar kas nors žinot? Aš žinau tik tiek, kad noriu nepalikti ją vienišą šitoj jai baisioj realybėj. Taip, ji serga, taip liga bjauri ir nebus jai lengva, bet gyventi reikia ir ne tik verta, bet reikia. Na nežinau, kaip jai palengvinti gyvenimą sudalyvaujant jame? Kaip?

violla
Pranešimai: 980

2015-09-03 17:09

Mano nuomonė...hm... Dėl to - kito patempimo. Aš nekalbėsiu plačiai, altruistiškai, kai lyg ir turėtume padėti atsitiesti kiekvienam sutiktam, silpnesniam. Mes gi, kiekvienas turim lyg ir rdquo;savo kiemąrdquo;, kurį privalėtume prižiūrėti, rūpintis juo, pirmiausia. Jeigu tą kiemą mes prižiūrėtume su meile ir, na, kad ir pareiga, skausmo aplinkui, jau -liktų mažiau. Tas kiemas, mus supantys žmonės: kraujo ryšio žmonės, draugai, gal kaimynai, gal kolegos darbe ir, žinoma, artimieji. Atsiribojimo nuo sergančio priežasčų, mano galva, yra keletas. Pagrindinės: nesupratimas tos žmogaus būsenos, kurioje jis atsidūrė. Nežinojimas kaip padėti. Tiesiog, įvairių žinių trūkumas: medicininių, psichologinių ir t.t. Kita - tiesiog nenorėjimas savęs apsunkinti. Tada pasitraukiama: akys nemato-širdies neskauda. Dar -negalėjimas jau nieko gauti, o tik atkirpti bendravimui savo rsquo;brangausrsquo;laiko, kuris rsquo;nueina velnioprsquo; beklausant problemų, sukantis, kad dalį jų išpręstum. O kam? Šiais monstrų kulto laikais?Kad nesugraužtų sąžinė,jei ji dar kiek spardosi, nueinama į bažnyčią, dėkojama arba prašoma Dievo, kad sektųsi toliau, kad - atleistų.. Mechaniškai palinkima ramybės nepažįstamiems, net nesigilinant, kas ji yra tokia. Ir...palengvėjusia sąžine žengiama atgalios.
Bet kaltinti dėl abejingumo, vėl gi, turime atsargiai. Mes čia, forume, jau sirgdami beveik ta pačia rsquo;diagnozersquo;, dažnokai nesusikalbam. Tai daryti - dešimt kart sunkiau sveikam. Bet kaip bebūtų, žmogus be žmogaus išgyventi negali ir, dažniausia, jų atsiranda, kurie tempia ir net ištempia. Yra toks paprastas žodis, tiesiog, geri žmonės. Jų yra. O tame žodyje telpa, o... kiek daug.
Aš kaip ta blondinė, gal ne visai į temą, bet kažką rašiau ir įsivaizdavau, kad šiek tiek į tą pusę...tokios gyvenimiškos mano šio vakaro mintys.

Leta
Pranešimai: 705

2015-09-03 08:09

Su teorijom kaip ir su eilėraščiu ar paveikslu, kiekvienas jas perskaitom savaip. Tuo jos ir įdomios. Šita teorija man paaškina ką ir taip žinojau: patempti pirmyn kenčiantį žmogų yra tikrai sunku, reikia pačiam būti dvasiškai labai tvirtam. Todėl nuo kančios žmonės traukiasi ne todėl, kad jie blogi, o todėl, kad jiem per sunku būti šalia

Leta
Pranešimai: 705

2015-09-03 07:09

Ačiū Roberta, už komentarą. Man ta skalė atrodo labai praktiška. Manau, kad mumyse vienu metu būna keli motyvai ir nugali tas, kuris stipresnis. Tačiau minusiniai bet kuriuo atveju, ne kas. Paguodžia tai, kad pykti geriau negu kentėti, nes jeigu šalia pykčio išlieka noras bendradarbiauti, galima tikėtis rdquo;laimingos pabaigosrdquo;

Roberta
Pranešimai: 723

2015-09-03 07:09

Man įdomu, persiunčiau keliem savo draugam.ir irgi galvoju, ką daryt-kad many tiek daug to, kas ten surašyta su minusais.

Leta
Pranešimai: 705

2015-09-03 05:09

Labas rytas,
Padariau eksperimentą - parašiau apie motyvacijas abiejose temose. Eksperimento rezultatas: niekam tai neįdomu. Galvosiu kas atsitiko ir ką su tuo daryti

raminta
Pranešimai: 141

2015-09-02 15:09

sveikos mergaites, noriu jusu pakausti ar kas naudojot vitaminus atminciairsquo;MEMOPLIUSrdquo;?Juose yra kofeino , vit B, ginkmedzio ir magnio.Vaistininkas pasake , kad sis vitaminas labai greitai veikia, plecia kraujagysles, zodziu eilinis stebuklas:))Tai va.Vakar mudu su vyru jo isgerem , man kaip ir nieko , vyrui pakilo spaudimas, siandien ryte vel abu po vitamina, ir abiem po pusvalandzio pakilo spaudimas, gerai sake , kad poveikis pasireiskia greitai , tik kitokiu budu.O gal tai sutapimas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 27 ir 0 svečių