Leta
Pranešimai: 705

2015-09-02 11:09

Knygoje Dvasinis kapitalas radau originalią Maslow poreikių piramidės interpretaciją, pagal kurią sudėlioti teigiami ir neigiami motyvai. Pagal autorių, jei reikia apsijungti sakykim dviem žmonėms bendram darbui, ir vieno iš jų motyvai neigiami, sakykim jis prisijungia tik iš baimės (-4) pvz netekti uždarbio, tai norint ką nors padaryti, kitas žmogus turi turėtiteigiamą motyvą ir bent vienu žingsniu viršijantį -4. Išeitų, kad jis turi trokšti sukurti ką nors naujo, tada jis galbūt patemps bendrą vežimą.
Įsivaizduokit, kaip sunku bendradarbiauti su kenčiančiu, apatišku ir tt. žmogumi. Tada antrasis turi būti vos ne šventasis. Gal todėl mes susirgę depresijom, prarandam draugus?

Motyvacijų skalė pagal I. Marshall

Nušvitimas +8
Pasaulio siela +7
Tarnavimas aukštesniems tikslams +6
Kūryba, naujo kūrimas +5
Meistriškumas, tobulai atliekamas darbas +4
Vidinė stiprybė +3
Visuomeniškumas ir bendradarbiavimas +2
Tyrinėjimas, mokymasis +1
0
Savęs įtvirtinimas –1
Pyktis -2
Godumas -3
Baimė -4
Kančia -5
Abejingumas, apatija -6
Kaltė ir gėda -7
Nuasmenėjimas, asmenybės praradimas -8


Roberta
Pranešimai: 723

2015-09-02 09:09

Violla, jauties blogiau? gal čia ruduo kaltas.man irgi liūdniau, kai pagalvoju apie tai, kad bus tamsu ir šalta, kad darbo rutina slėgs. Vasara visgi geras dalykas:))

Roberta
Pranešimai: 723

2015-09-02 09:09

Pirkau šiandien-supakuoti du jakobs pakiukai ir dar puodelis kaip priedas:)) antt puodelio-Klimto paveikslas.Pirkau gal del Klimto:))bet ir kava visai nieko jakobs man:))

Leta
Pranešimai: 705

2015-09-02 06:09

Nagi labas rytas, šiandien antradienis, rugsėjo 4 diena, saulė tekėjo... Na nežinau kada tekėjo, nemačiau, bet diena jau aiškiai trumpesnė.
Gal kam kavos?

violla
Pranešimai: 980

2015-09-01 10:09

Labai teisingai Roberta pridėjo apie aliejaus išlaikymo būdą. Būtinai - į mažesnė talpos indus, gal buteliukus.
O perskaičius apie aliejų, šviežią, bulves su lupena bei raugintus kopūstus - nuvarvinau seilę...Aš jau aliejaus neturiu, lauksiu naujo spaudimo sezono.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-08-31 13:08

Semenu aliejus neturi buti kartus.Labai tinka su raugintais kopustais.O jei dar bulviu su lupynomis, oi:)) Geriausia nusipirkus supilstyti i mazus indelius ir deti i saldikli,nes jei dideli kieki atsildai-apkarsta greit.
Sveikos gyvos:))

violla
Pranešimai: 980

2015-08-30 21:08

Negaliu nepasakyti nieko apie Eurovizijos šokių konkursą. Žiūrėjau ir galvojau: iš kur pas žmones tiek fizinio tobulumo? Ir ne tik. Lietuvių pasirodymas mano akimis, buvo tiesiog, PUIKUS! Nesu Eurovizijų jokia sirgalė ar bekvapė stebėtoja, bet šiandien buvo gražu. Ir tiek.

Leta
Pranešimai: 705

2015-08-30 07:08

Su rugsėjo pirmąja! Dabar šita diena man vėl svarbi, kai anūkai pradėjo mokytis, gyvenimas eina ratu.
Dėl pravaikštų, tai nieko negaliu pakeisti, tokia mano nuotaika. Dabar aš daugiau jaučiuosi stebėtoja. Matau, kad forume viskas tvarkoj, tai ir nesikišu. Ruduo ramybės metas

violla
Pranešimai: 980

2015-08-29 20:08

Velniava, jau sakiau gesinsiu kompą,bet gi, ne į visus Vetos klausimus atsakiau. O su atsakymais aš stropi. Tikrai šiandien džiaugiausi ir sakiau, ot gerai!!! Kai iki 12 val. nuo paryčio vėmiau toliau, negu matau, ir ne tik... -džiaugiausi. Koks apsivalymas! Tuoj ant svarstyklių -cha, vienu kg mažiau,nei vakar. Tokia lengva sau šiandieną, faina,-sakau.:) Sakysit dehidratacija. Niekis. Prigėriau kmynų ir raudonėlio arbatos, vandens. Skrandį dar skauda, bet praeis, kur dėsis.
Tai ką, atrodo, bus viskas. Labanakt:)

Leta
Pranešimai: 705

2015-08-29 16:08

Labas vakaras besididžiuojančių klubui! Visi jau pratriūsėt šią dienelę ir, kaip suprantu, ruošiatės pelnytam poilsiui. Viollos neklausiu kaip jaučiasi, nes vakare jai ir taip gerai, o Veta manau, yra pakiliai nusiteikusi ir skleidžia energiją į visas puses.
Vilte, kaip tu laikaisi, į kokią ligoninę žadi gultis. Bųtinai man parašyk, gerai praleisk šitą savaitgalį, kad ligoninėj turėtum ką prisiminti.
Aš nesipuikuoju bet ir nesigraužiu, kaip rusai sakydavo rdquo;situacija kontroliuojamardquo;

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių