jurga
Pranešimai: 99

2015-04-13 16:04

Sara kiek tau metu, jei nepaslaptis. Jeigu tu pilnametė turi visas salygas spresti pati.Jeigu tevai be galo griežti ir negali net iseiti iš namu be ju žinios -labai blogai. Manau pabendrauti ateis cia daug protingu žmoniu ir tau patars. Nesinervuok, tikrai tada susirgsi labai rimtai.

sara
Pranešimai: 19

2015-04-13 12:04

turiu brangu zmogu,vaikina, kuris nuo manes gyvena 200 km, bet lietuvoje.mums sunku susitikti,pradziai dar nieko nebuvo tokio. negalima-galesime veliau ji tuo pastoviai tikinau.juk tike jis tiek as norime realios draugystes, meiles.buti kartu.mes bendraujame jau 1,5 metus kasdien.buvom tik karta susitike kai atostogavau namie.manes namiskiai nesupranta kad noriu draugystes su juo.kad ir as trokstu laimes.viskas sustiprejo pries kaledas.kai draugas del ligos atsidure ligonineje..prase 100 kart ji aplankyti.nenuvaziavau.nera kaip.mane namiskiai saugo, niekur neleidzia.gyvenu kalejime.kaledos, naujieji metai pirma kart manes nedziugino..jo gimtadienis-kviete, negalejau niekaip..manes neisleidzia. velykos-nieko neisejo..dar didesne depresija..niekas manes nesupranta, niekas nedziugina, praradau vilti kad dar galiu buti su sau brangiu zmogumi.juk namiskiai zino kad jis yra toks..man sumazejo svoris, slenka plaukai, jie tikrai ploni.ejau pas daktare nesergu niekuo..dabar ypac kasdien verkiu is skausmo, kad mano gyvenimas beprasmis,niekam tikes..

sara
Pranešimai: 19

Kamuoja depresija,stresas,nervingumas,nerimas..

2015-04-13 12:04

Kamuoja depresija,stresas,nervingumas,nerimas..

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių