liuda
Pranešimai: 105

2015-03-10 10:03

Sveikos, su šventėm! Nors vakar pas jus visai ne šventinis oras buvo, ko gero ir šventinė nuotaika nekokia... O pas mus tikras pavasaris, saulėta ir šilta, 15-16 laipsnių šilumos, jau sodinu gėles prie namų. :) Bus labai keista grįžus Velykoms į tėviškę, rasti sniego, šlapdribos... na, kaip ten bebūtų viskas alsuoja jau pavasariu, greit ir jūs gėleles sodinsit.

LETA, esi gera motina ir močiutė, todėl negali kitaip, negali gyvent vien dėl savęs. Todėl džiaukis, kad turi kuo rūpintis, ką mylėti, jei visa tai iš tavęs atimtų, neleistų tau dalyvauti artimųjų gyvenime, juk pajustum begalinę tuštumą ir beprasmybę. Žinoma, nereikia plėšytis perdaug, reikia pasirūpint ir savim, o kas gi kitas tavim rūpinsis... bet mes negalim būti abejingomis, tokiomis egoistiškomis kaip vakarietės, juk mes užaugintos kitaip, tad džiaukimės kol turim kuo rūpintis, juk tai ir yra didžiausias turtas, gyvenimo prasmė!

gabija
Pranešimai: 203

2015-03-10 09:03

Geros gostrolės darbe prie kompo.Ryt auditas.Šunim staugti norisi.Gerai- tai egoistiška, kad blogas oras. O tai sudraskyčiau popierius iš pyktumo .Dingstu savaitei.Ate.

Leta
Pranešimai: 705

2015-03-09 23:03

Sveiki.Kaip pagaliau išmokt mylėt save??? Bėgu bėgu ,kuo senyn-tuo smarkyn...Visiems norisi padėt- vaikams,anūkams. Dėl visų sergu...Sau laiko-0. Pati suprantu,kad turiu prisiversti nors kiek pagyvent SAU, bet, vėl rytas ir vėl-pirmyn... :)

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-09 17:03

Mūsų forumo mergaites i gastroles išdūmė, juk daug laisvu dienu ar ne?Kaip nuotaikos, kaip sveikatytes, ar alsuojat pavasariu. Prognozuoja gera ora , džiaukimės, o as pykstu su savo dideliais vaikais:(((

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-09 10:03

Žinai Liuda, man 53 metai,aišku tai per jauna save nurašau, bet nei iš šio nei iš to pradeda galva svaigti, nenoras nieko daryti, bloga vidinė savijauta, na nežinau,o ir atmitis jau nebe ta,kadangi turėjau narkozių.Laiko teises ir 60 ir daugiau turinčios moterys, bet jos turbūt labai gerai jaučiasi ir labai pasitiki savimi. Man egzaminus laikant mokslo metais buvo taip, kad aš išmokstu 20 klausimų, 2 nelabai tvirtai mokų ir kaip jūs manote tuos 2 ir ištraukių. Todėl palaipsniui dingo pasitikėjimas, man nesiseka, aš nedarysiu.... Taip jau būna.
Kaip oras pas jus, pas mane tai stipriai lyja ir bjaurus vėjas. Šiandien namie darbuojuosi, yra vaikai tai darbo sočiai:))))

liuda
Pranešimai: 105

2015-03-08 19:03

Mergaitės, ką aš jums pasakysiu - niekad nėra pervėlu... Aš teises išsilaikiau visai neseniai, tik prieš pora metų, būdama 48. :)) Anksčiau nebuvo nei būtinybės, nei galimybės mašiną nusipirkt, o ir savęs už vairo niekada negalėjau net įsivaizduot. O kai atsirado būtinybė, atsirado ir didelis noras, ėmiau ir visų nuostabai išsilaikiau, ir džiaugiuosi tapusi laisva ir nepriklausoma: nebereikia prašyti niekieno malonės - sėdu ir važiuoju kur man reikia. Koks nuostabus jausmas, negaliu net apsakyt! :)) Taigi, nereikia savęs nurašyti peranksti!

gabija
Pranešimai: 203

2015-03-08 09:03

Na teisių ir aš jaunystėje iš baimės neišsilaikiau, o dabar juokiuosi, kad davažiavus miestą reiktų persėsti į autobusą ir taip pasiekti centrą, nes dabar srautai siaubingi , o aš tokia bailė.

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-07 16:03

Sveiki...
Mano šeimoje tik mano nuopelnas, kad vaikų ir mūsų gimtadieniai švenčiami visada. Nuo vaikų pirmo gimtadienio aš įvedžiai mūsų šeimos šventę ir dabar neįsivaizduoja, kad būtų nešvenčiama. O vyras tai tikrai ne visada atsimena rdquo;datųrdquo;.Jau prieš gerą savaitę pradedu sakyti ką pirksim dovanų, netgi dabar jau suaugusių vaikų paklausiu, ko jiems reikėtu.Bet labai sunku išrauti tas senas šaknis, kurios stipriai kerojo jo gyvenime ir labai jau jam norisi jų nepamiršti.
Ryt laisvadienis, bandysiu vyrą pakalbint kur nors pavažiuoti, jeigu pavyks prikalbinti. Labai jau nenori vežti, o pati teisiu laiku neišsilaikiau,o dabar jau sveikata nelestu.Na būkit linksmos ir laimingos, aš irgi stengsiuosi:)))))

gabija
Pranešimai: 203

2015-03-07 10:03

Gal reiktų vyrui kaip nors pasakyti, kad ryt namuose bus šventė, bus tortas ir kepsnys, ar jis nenorėtų sudalyvauti.
Dažnai vyrams nedaeina, kad moteriai reikia dėmesio, ypač jei namuose tėvai irgi dovanų neteikė.O dar pragyvenus tiek metų , jei anksčiau nebuvo pratęs gėles dovanoti, tai dabar sudėtingiau įpratinti.
Aš vyrui gimtadienio ir labai įžymaus vardadienio proga suruošiu kokią dovanėlę ir gėlytę, bei paruošiu stalą su žvake.

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-06 17:03

Būna ir pas mane visokių atvejų. Aš gyvenu kartu 32 metus. Valentino dienos proga nepasveikino, tai mano dukra tėvui rdquo;velniųrdquo; davė, tipo ką gaila 5 litų mamai nupirkti gėlę buvo, tai matyt dabar nepatogu buvo nepirkti. Brangioji, gyvenimas ne rožėmis klotas ir mano.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 29 ir 0 svečių