Alge
Pranešimai: 45

2015-12-22 12:12

Merginos,-kur Jus gyvenimo vėjai nubloškė, kad čia tokia tyla?

dr
Pranešimai: 175

2015-12-21 17:12

po vakar 19 07 aš esu įsimylėjęs į šį forumą ir filologe lično...

Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-21 13:12

Gabija, ką ruošiate valgyti? aš tai žadu karpį drebučiuose daryti.ir dar spoanguolių kisielių virsiu ir dar sėmenų spirgutį ir dar....:))))))su vyru buvom miške, tai nejučia žvalgiaus grybų:)
Filologe, tau tai gerai-mama viską paruoš:)

Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-20 09:12

Gabijai ir kitiem, kas čia geranoriškai užsuka linkiu gerų švenčių. Nors šiom dienom negalvokimapie ligas, bėdas. Nepykim, mylėkime save ir kitus. Tegul bus šviesu širdyje. Būkime geri tiems, kas to iš mūsų laukia...

gabija
Pranešimai: 203

2015-12-20 07:12

Šioj žemėj daug kas keista, netikėta
Šioj žemėj daug kas miela ir brangu
Todėl palikim teisę džiaugtis ir kentėti
Palikim teisę būti žmogumi,
Sušilkime visi prie žmogiškumo laužo
Ir tie kurie linksmi
Ir tie kurie liūdni
Ir šitos šilumos lyg duonos atsilaužkime
Ir būsim geresni,
Ir būsim sotesni...


dr
Pranešimai: 175

2015-12-19 18:12

o siaube

vanda
Pranešimai: 4

2015-12-19 15:12

sausio mėnesį rado askarides, vasario-operavo akląją žarną(kad nebūtų akla), kovo- gimė trynukai: du daunai, trečias fordas, balandžio -išeinamosios angos išvarža, gegužės-liepos perlaikinėjau aukštųjų finansų magistrinį egzaminą kolegijoje, rūgpjūčio-pagavo vyrą su trim kurv.iš Baltarusijos Makdonalde prie stoties, rugsėjo- įstojau į šūdvežių profesinę sąjunga, spalio sudegė sandeliukas Panemunėje, kur gyvenome visi(7 žmonės), lapkričio-bažnyčioje pavogė visišką Monte-Karlo sveikatos draudimą, gruodžio apsilankaiu Šilainių poliklinikoje ir supratau, kad taui jau viskas. Ką Jūs į tai.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-18 06:12

Gabija, ko gero, Jūs teisi. Vakar vėl teko aiškintis, kad nesu kupranugaris, deja:(vyras ryte liepė rašyti pareiškimą ir viskas, nes ir jam skaudu į mane žiūrėti. Šiandien susitvarkysiu tuos dalykus, kuriuos geriau susitvarkyti, kol nesu parašius pareiškimo. Labai norėčiau pailsėti, nuvažiuoti pas gydytojus, pas kuriuos negaliu , nespėju per darbus. Gal į kokią sanatoriją bent savaitei. Ir labai norėčiau intensyvių anglų kalbos kursų. Pagrindus turiu gerus, tik suaktyvinti reikia.esu dirbus poroj vietų anksčiau ir man puikiai sekėsi,ir niekad nebuvau kažkokia vargšė.Matyt, čia kažkokių klaidų padariau, o gal tiesiog aplinka tokia ir sunku ją nugalėti. Turiu diplomą aukštojo, turiu dabar populiarių ryšių su visuomene, spaudos atstovo diplomą dar. Turiu energijos, nesu durna ir žiopla. Tik čia mėtau save tuščiai, kur nei algos normalios, nei pagarbos elementarios. Žinoma, labai skaudu, nes tiek skirta energijos, įdirbio, yra puikių žmonių, yra tam tikrų privalumų.Bet....Juk visai ir neblogai kai ką keisti gyvenime, naujo išmokti. Kuo toliau, tuo bus sunkiau, o dabar, kai 40 metų, vaikai jau iš vystyklų išstumti, esu dar pajėgi ir mokytis kažko naujo, ir..Na, baisu, kad tik nebūtų blogiau, žinoma...Bet kad jau nebegaliu-visi nervai darbe paliekami.Tik kaip čia to ryžto pasiimti tam pareiškimui, nesmagu.

gabija
Pranešimai: 203

2015-12-17 07:12

18 d.23 val 07 min aš jau miegojau, taigi jaunas žmogau dėstyk mintis savo vardu.Aplamai nuo kompiuterio man jau darbe bloga darosi.Namie aš jo praktiškai nenaudoju.
Atrodo mūsų svetainėje , kažkam įdomu vandenį drumsti.
Geros visiems dienos.

dr
Pranešimai: 175

2015-12-17 05:12

o, koks linkmas vaikinukas ar mergina čia šėlsta visur:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 31 ir 0 svečių