Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-10 10:12

Aš dirbu kaip nežinia kas-labai daug, bet...jei niekas nešoka su pykčiais-tai nepavargstu. O darbas kažkaip užmuša norą dejuotis ir pan., kai matai rezultatą-smagu ir atsiranda įkvėpimas. Tiesiog nėra kada liūdėti.Bet, žinoma, pervargti nėra gerai. Tai va čia atšoku, papliurpiu, išgeriu kavos, sugraužiu obuolį ir vėl pirmyn į darbo trasą:) Bandau akių masažuoklį, nu nežinau, mokėjau tai nemažai, bet naudos tai gal teks palaukti:)

Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-09 06:12

Labas, Gabija, nekreipkit dėmesio į tuos čia šėliojančius-jie taip supranta, tegu džiaugiasi, jei jau kitaip nemoka. Kiekvienam savi džiaugsmai ir bėdos.
Kaip savaitgalis? Man per tą balių tai nuotaika normali buvo, bet pasitengiau greičiau pabėgti. ne baliauninkė aš:) O kitą dieną su šeima buvo gera, važiavom į Kauną, klausėm koncerto. Tik vakar nerimavau, nes labai daug darbų, tai susirašiau į knygutę 8 punktus darbų ir reikalų, kuriuos privalau padaryti. ir visi nemaži, visus padaryti reikia su kitais žmonėm, suorganizuoti, sugalvoti, nuspręsti. kai reikia ne vienai veikti, o su kitais-visad sunkiau, nes kai darau ką viena, nereikia su kažkuo derinti, tartis, taip greičiau, o kiekvienas kitas žmogus įneša savo ir gero, bet ir blogo. Tai vienas šiandien blogos nuotaikos, tai kitas nespėja. Reikia rasti raktą į kito širdį ir protą. Bet įjungsiu autopilotą-ir pirmyn:) Sako va, kad savaitgalį jau pirmosios snaigės gal pasirodys. Aš mėgstu slidinėti, pernai pirkom specialius batus, kelnes slidinėjimo:) Man gerai užmiesčio laukais, kalvom paslidinėti. pernai net specialiai ėmiau atosotogas žiemą savaitę-kad galėčiau atsislidinėti:) Per pietų pertrauką lėksiu nusipirkti rožių, visad po rodžę ant mano stalo-taip smagiau:) geros dienos, savaitės.Pirmadienis kaip visad būna sunkus, bet ryt gi pbus jau lengviau:)

Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-06 13:12

pagėriau tai pagėriau atsibundu prie žaliujų išbaladojo per visus galus ant kojų virvių atspaudai trusikų visai nėra o buvo versace už 114 eurų masterkardas tiesa yra yra ir kažkokie migloti bet neblogi prisiminimai

Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-06 07:12

Tiesą sakant, tai nelabai noris į tą balių:( Štai dar draugės gimdienis, o aš taip nemėgstu tų gimdienių, ypač savo:) Norėčiau geriau gero koncerto, kokio ramios klasikinės muzikos....

Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-06 06:12

Šiandien pas mus balius, didelis. Eisiu, tikiuos:) Pasipuošiu:) Ir kaip fainai, kad savaitgalis ant nosies. Gero Jums.

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-05 21:12

Atminkit, kad klonuot gali bet ka. Taigi, neminekit tikro petriuko bloguoju. Kvit. As cia neberasau.

gabija
Pranešimai: 203

2015-12-05 17:12

Jūs ROBERTA PRIE JO NELYSKIT GAL JIS MANE MYLI

Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-05 17:12

na koks šlykštukas

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-05 14:12

tai kaip Gabija, ar susitarsim?

Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-05 09:12

Tai jau Gabijos neliks per tuos auditus. Pas mus irgi lekiam, bėgam, pavargau. Kažko ėmė strėnas skaudėti ir nežinau- ar čia nuo patempimo per mankštą ar kažkas ginekologinio, nors vasarą tik buvau tikrintis. Girdėjau, kad dabar skiepys nuo gimdos kaklelio vėžio, bet kaina kažkas per 1000 Lt. Reiktų bent dukrai...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių