petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-31 20:12

Ee..nebeatsimenu as jau. Ar as rasiau ten?Nu dabar jau kitaip rasyciau.. Ai bet kokiu atweju onut! Gerai kad uzsuki. As cia nuo rudens, meginau sawo draugytes susirast. Viena radau:-). Ir antra:-). Nebezinau net ka dar parasyt. Pusmeti gal nebesusirasom. Daug kas pasikeite:-/

ONUTE
Pranešimai: 80

2015-12-31 18:12

Petriuk , nu krutu po truputeli , juk , zinai as sena jau:) , malonu , kad cia esi , zinai , man kazkada patiko tavo vienas parasymas forume , kai kazkoks berniukas kreipesi pagalbos todel , kad jis nedrasus ir nemoka su panelem , tada jam graziai patarei , bet man patiko labiausia tai , kad tu parasei , panasiai taip:tau reikia meiles, o man sekso ir daug :)),Petriuk , sitas man labai patiko .As uz atviruma:)
Filologe, nesu as sypsenele , tikrai retai cia uzsuku:)

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-30 23:12

Ir tave ONUT su Naujais!:-) ai ka, velkuos va ir tiek. Nesiskundziu. Kur tu prapuolus? Kaip laikais? ;-)

ONUTE
Pranešimai: 80

2015-12-30 21:12

Petriuk kaip tau sekas?Kaip tavo batai?O, su Naujais tave :)

vija
Pranešimai: 380

2015-12-30 17:12

zigfridai auuu, parasyk man pinavija@super.lt

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-30 15:12

:-)

smilga
Pranešimai: 92

2015-12-30 14:12

Su Naujaisiais metais rsquo;Poetų bendruomenersquo;!:)

Ta proga apie laimę:

Gero gyvenimo „paslaptis“ - nekreipti dėmesio į laimę, niekada jos, kaip tokios, neieškoti, ją priimti neklausinėjant, ar esi jos nusipelnęs ir ar tai prisideda prie žmonijos tobulėjimo; nesistengti jos sulaikyti, nesigailėti praradus; nesistengti pakeisti jos įnoringo būdo ir leisti jai išnirti mūsų kasdienybėje, o dramatiškomis aplinkybėmis pasislėpti. Žodžiu, niekada ir niekur jos nesureikšminti, nes ji visada pasirodo kitoje vietoje, nei jos laukiame.
Tiesa sakant, galima teikti pirmenybę ne laimei, o malonumui, tarytum trumpai ekstazės akimirkai, pavogtai iš dienų tėkmės; linksmumui, tam lengvam apsvaigimui, lydinčiam besiskleidžiantį gyvenimą, ir ypač džiaugsmui, kylančiam iš nuostabos ir dvasinio pakylėjimo. Juk niekas negali varžytis su į mūsų gyvenimą įsiveržiančiu įvykiu ar žmogumi, kuris mus apstulbina ir sužavi. Visada dar yra daug ko trokšti, daug ką atrasti, daug ką mylėti. Ir mes paliekame sceną vos spėję prisėsti prie puotos stalo.

/Pascal Bruckner/

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-30 00:12

Guru nu jau! Geri vaistus 10 metu ir gerk.

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-29 18:12

Na labas. Wos iejau i tinklalapi. Taip jau luzta interas! Nejau zmones su mobiliakais zaidzia toki wakara?:-D. Nu, tai ka..laukiam..:-) ech, batai nepamirsti? Na..nejauciau kad galvoji. Tik pamaciau ta zinute apie vienuolyna, pamaniau, laikas isiterpt ir stabdyt arklius:D

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-28 22:12

Ei ei!..taip greit pasiduodi?:-) O vienuolynas girdejau nauju nariu nepriima..tai va:-)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 25 ir 0 svečių