rugilerugile
Pranešimai: 14
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Mėnesinės

2018-08-30 10:08

geriausia, rašykit, kad dėl pakitusio mėnesinių ritmo, nereguliarumo, išsiderinimo. tam įtakos aišku dažnai turi ir sportas, ir streas, ir pasikeitusi gyvensena. yra merginų, kurioms po 3 mėn nebūna ir po to vėl atsiranda. egzaminai taip pat stipriai paveikia moters mėnesines. kuo daugiau jaudinsitės, tuo labiau jos vėluos. pati esu susidūrusi su nereguliarumu ir gydytoja kartoja, kad susitvarkys po pirmo gimdymo. tačiau norint pasitikrinti ir išsiitirti taip ir sakykit, nežinot dėl ko nerguliaros, baiminatės, kad kažkas negerai. tegul hormonus ištiria, skydliaukė patikrina. gal čia su hormonais kažkas negerai:)

samantux
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Mėnesinės

2017-08-05 18:08

Sveiki, man 19 metų. Pas ginekologę tikrinuosi kasmet. Prieš kelis mėnesius susidūriau su tokia problema: mėnesinės tapo nereguliarios, kas 40 dienų, kartais ir ilgiau (mano ciklas 30-32 dienos). Likus savaitei iki "tikrųjų" mėnesinių išpučia pilvą, tempia pilvo apačią, padaugėja išskyrų bet didesnių nusiskundimų nėra, tiesiog jaučiu šiokį tokį diskomfortą kokį jausdavau prieš kiekvienas mėnesines. Nėščia nesu, kiekvieną mėnesį dėl to pasidarydavau po du nėštumo testus. Viskas prasidėjo prieš egzaminus, tuomet mėnesines iš viso buvo pradingusios, tikriausiai dėl nervų, bet kodėl dabar taip - tikrai neįsivaizduoju. Dėl ko man reikėtų kreiptis į gydytoją, dėl ko prašyti, kad ištirtų? Ačiū.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių