petriukas
Pranešimai: 175

2015-05-22 19:05

As dabar vilniuje esu. kvepuoju pavasario oru ir valgau sokoladinius ledus :)

ONUTE
Pranešimai: 80

2015-05-22 19:05

Petriuk, o tu is kokio miesto?:))

petriukas
Pranešimai: 175

2015-05-22 19:05

Onute alio. Petriukas raso :) sita as apgalvojau ir apsisprendziau, kad but neblogai susipazint pries susitinkant la manai ???;). Petriukui 21.
Joa buk verzlesnis, na daugumai panu patinka truputi verzlumo turintys baxurai as taip manau (autoriui).

petriukas
Pranešimai: 175

2015-05-20 18:05

E as zinau kaip tau padet ir rimtai. ijunk dura, nu pradek ka sustumt grazaus pvz ka tu joje vertini blin pvz kaip siandie graziai atrodai! ar megsti kava?? TAIP? grazus oras, eime pasivaiksciot, nes tikrai nuobodziauju....wau kokios kojos;) uz tokias kojas galima ir gyvenima parduot ;) uzuominom! Ar tiesiog paklausk gal noretu kur i teatra nueti? i kavine? MAN TAIP NUOBODU>>>PABUK MANO DRAUGE...per aplinkui per aplinkui...parodyk save, partauk ja...ji supras, veliau isidrasinsi. nedelsk. arba tu ja prarasi arb ne. as asmeniskai tai pasidulkit su viena pazistama noreciau. ziuresiu kaip cia iseis. na as suprantu tave, tavo jausmai gilus...o man reikia sexo. daaaug.

ONUTE
Pranešimai: 80

2015-03-09 18:03

Petriuk , va ta tema apie kuria tau rasiau , man patiko:)))ypac , tai kad tau reikia daug sekso:) cituoju tave:
as asmeniskai tai pasidulkit su viena pazistama noreciau. ziuresiu kaip cia iseis. na as suprantu tave, tavo jausmai gilus...o man reikia sexo. daaaug.

neris
Pranešimai: 1

2015-03-09 09:03

ok, o db man reikia skubios pagalbos:), ti wat, ka monot jei as, mergina, pakviesiu i pasimatyma vaikina? aisku butu maloniau jei jis mane pakviestu, bet, kad ten su juo kazkaip neaisku, tarsi patinku jam tarsi neaaisku, kai kalbam telefu ar siaip kai trumpam visiskai atsitiktinai susitinkam tai jis toooooooooooooki demesi rodo, o sms pirmas parasyt ar i pasimatyma pirmas pakviest negali.....prasau patarkit!:))

ONUTE
Pranešimai: 80

2015-01-01 17:01

aciu petriuk

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių