eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-09-12 21:09

Gilbertas- na jei paimi su ranka ir neatsmauki iki galo (po galvute), tai tada problema, jei erekcijoje nepilnai atsidaro, bet su pirstais atidarai, tai neproblema galbut. Sprendziant kad daug apyvarpes yra, tai ji gali kazkiek trukdyti santykiams (gali daznai sutynti ir pan.).

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-08-13 16:08

anonim- siaip tokius dalykus reiketu matyti, kad patarti. Reikejo man atsiusti foto, kad kazka sugebeciau iziureti ir patarti.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-08-11 15:08

anonim- pasaitelio nilgina, o ji pasalina. Narkoze, skalpelis, truputis skausmo apie menesi gyja ir tada buna viskas geriau ir kokybiskiau.

Deividas
Pranešimai: 7

2015-05-14 21:05

hmm.pas mane ir tokia problema kai skauda palieciant penio galvute ... ir sunkiai atsismaukai. kai buna nesustangrejas as lengvai ir neskaudziai atsmauku ir paziuriu kad ten kaskaip sujungta keistai tai galvoju kad tas siulas trugdo atsmaukt... tai man tai galvoju kad man ir reiketu pas gyditoju nueit ...bet nedrasu man...kaskaip ...pas seimos gyditoja galima nueit pasikonsultuoti ?

darius
Pranešimai: 100

2015-05-05 19:05

Vaidai, patarciau apsilankyti pas urologa o ne pas seimos gyditoja. siaip man yra ta pati istorija kaip ir tau. Chirurgas rekomendavo apipjaustyma

mykolas
Pranešimai: 3

2015-05-03 15:05

sveiki,
man 15m ir ash pastebejau kad mano varpos gale per daug odos(kazhkoks ruzavas galiukas), nors atsismaukia normaliai, be skausmo iki pat galo..ar tai normalu?;]

Nesvarbu
Pranešimai: 80

2015-05-03 13:05

Nieko negalvodamas daryk pasaitelio prailginimo operacija. Ji visiskai neskausminga ir nesudetinga ir gijimas bei visa kita zymiai paprastesnis. Cia bus pakirptas tik tas siulas, laikantis tavo apyvarpe prie galvutes. O pilnas apipjaustymas jau tada, kai pasalinama dalis odos. Siaip tai cia gydytojo kompetensijoj nusprest ko tau reikia.

Millena
Pranešimai: 19

2015-04-15 11:04

Teisingai pastebeta, kad ryztis operacijai reiketi tuomet, kai tai tampa problema (zinoma, kai kuriems ir estetika gali buti esminis trukumas). Bet, zinokite vyrai, nei viena jusu verta moteris nepabegs tik del apyvarpes...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių