paauglys
Pranešimai: 4
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Negalejimas atsmaukt varpos odelės (jauciasi tempimas,menkas skausmas)

2017-09-02 22:09

Labas, man 14. Ta pati problema. Skaičiau internete, kad tai būna paveldima ir t.t. Tarpelis per siauras, smaukyt smaukau ir tu rašiai, kad smaukai, mano manymu čia smaukymui nieko nesudaro. Po lytinio akto ne, liks tas pats rašė intike. Gali smaukytis toliau, mylėtis irgi. Bet nebandyk nutraukti. Gali padaryti žaizdą, surandėjimą, uždegimą. Kasdien apsiplauk, kad nebūtų uždegimo. Jei nutemsi, gali ištinti, kilti skausmai, reiks operacijos. Ir dabar reiktų. Ji paprasta. Tiesiog kreipkis į urologą. Tėvams kai ką sakysi, tai nemalonu sakyt, jog smaukais. Meluok, kad šlapi sapnai, patiktini ir vis pamatai, pabandei patemt nieko, o intike matei, kad nusitempe. Nu sutrink lazankes. Taigi smaukyt gali, prausk kasdien ir kreipkisį urologus :)

Kazysmaxas
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Negalejimas atsmaukt varpos odelės (jauciasi tempimas,menkas skausmas)

2017-04-18 14:04

Sveiki, man 16 metu ir jeigu neatsismaukia odele esanti ant varpos galo. Pvz: kai masturbuojuos tai blogai? Ar reikia sulaukti pirmo lytinio akto, kad ji atsismauktu? Ar eina paciam kazkaip atsmaukt. Padekit suzinot ar tai nk blogo ar reiktu kazkur kreiptis?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių