ji
Pranešimai: 176

2015-11-30 06:11

Keista cia skaityti :/
Su vyru vede 15 metu...nera taip buve kad nepajusciau orgazmo. Manau priklauso nuo to kokie jusu santykiai, nesavanaudiski...pav..mano vyras niekada nebaigia jai as to nepatiriu, jai kartais nepavyksta man, tai jis padeda pirstukais...ar ..:)
Taip kad manau jusu vyrai yra savanaudziai lohai:(...ieskokit kitu partneriu

p.s cia yra virš visko,..." numirti to nepatyrus"...SEKMES

Deimis
Pranešimai: 2

2015-11-28 18:11

man dar nėra ir trisdešimties,bet manau,kad keturiasdešimtmetė moteris,gali būti ir patraukli ir įdomi,bei seksualiai patenkinta.kitaip nesijaus laiminga.tiesiog reikia surasti partnerį,kuris tave pilnai atitinka.

Aneta
Pranešimai: 6

2015-11-19 10:11

Žmogus turi gyventi savo gyvenimą.Kodėl tėvai reguliuoja suaugusios moters pasirinkimus?Žinoma,per griežtas toks,,auklėjimas,,kuris buvo.Nenatūralus.Bet sulaukęs 18-kos metų žmogus jau privalo pats apsispręsti.Kai artėja 40?Tur būt,tikrai nebeverta ką nors keisti.Partnerių kaita nepadės.Seksualinio pasitenkinimo stoką galima kompensuoti pasitenkinimu darbo rezultatais,karjera ,padėtimi visuomenėje.

xxx
Pranešimai: 184

2015-11-10 00:11

Jeigu esi ištekėjusi ir su pakankama padėtimi visuomenėje.Ir jeigu tau jau greitai 40 metų,bet būdama ištikima vyrui-taip ir nepatyrei su juo tikros seksualinės laimės,nors žinai,kad nesi frigidiška,tave daugelis vadina-,,esi sukurta seksui".Visą save atidaveidarbui,karjerai.Tai turi.O štai-intymus gyvenimas...jo lyg ir nebuvo.Kaip pasielgti?Prieš pora metų paklausiau draugių patarimų ir mano ištikimybės ,,rūmas,,griuvo-dėl kitų partnerių.Taip,jų buvo daug,jie likdavo patenkinti ir leipdavo iš laimės,o man jau po vieno karto,praeidavo bet koks susidomėjimas jais.Beje,vyras pakankamai seksualus ir išradingas.Gal aš per daug temperamentinga ar per anksti subrendusi?Mano 11-12 metų klasiokės,dar elgdavosi vaikiškai,o aš-su patyrusios moters mastysena.Norėjosi draugauti,mylėtis su vaikinais jau tokiame amžiuje.Deja,Tėvų auklėjimas buvo nepaprastai griežtas:jokių draugysčių ir net minčių apie jas.Į diskoteką pirmą kartą buvo leista nueiti tik...11-toje klasėje,per N.Metų vakarą mokykloje.Ir ištekėti,,leista"tik sulaukus 25 metų.Iki tol-jokio sekso.Žinau-koks jausmas yra meilė:tai patyriau jau būdama 12-kos,bet taip ir nerealizavau,Tas vaikinas,kuris bandė man,,asistuoti"-net nepajuto,kas darosi mano širdyje.O dabar?Tenkintis tuo kas yra?Ko gero per vėlu ką nors keisti.

xxx
Pranešimai: 184

Kaip turėtų elgtis moteris,kurios vyras nesugeba patenkinti?

2015-11-10 00:11

Kaip turėtų elgtis moteris,kurios vyras nesugeba patenkinti?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių