tatjana
Pranešimai: 30

2015-12-07 19:12

tiesa dar, galva reikia plauti deguto sampunu, nezinau ar jo yra Lietuvoj, Lenkijoj tikrai yra.

tatjana
Pranešimai: 30

2015-12-07 19:12

pabandyk vaikiska aliejuka Jonshon amp; jonshon su ALOE. Mano vyrui per dvi dienas galva pasidare svari, o pries tai buvo vienas didelis luobas.dabar tepam kas vakara visa kuna, pagerejimas nezymus, bet stebuklo reikia palaukti.mano pazystamas tuo aliejuku issigyde.

InNa
Pranešimai: 1

2015-12-07 12:12

Labukas, noreciau paklausti,ar kas bandete pagal maisto netoleravimo testa gydytis,ir ar padejo ir kur daretes ta maisto netoleravimo testa,negi jis tik pas Gyd.Tulcina imanomas,gal zinote ir pigesniu varijantu. :)

saulius
Pranešimai: 152

2015-12-04 11:12

sia liga sergu apie 10 metu. praktiskai nesigydziau, nes to beveik nereikejo. tik po apsilankymo pas gydytoja liga pradejo stipriai progresuoti ir dabar stipriai susirupinau. pas mane visa galva pazeista. tepu tepalu "betacorton" kuna "sinaflanu" sinaflanas padeda. beto pastebejau, kad alkoholio poveikis labai stiprus i neigiama puse, jau kita diena tos vietos kurios buvo apgydytos vel atsinaujino. "Elidelis" tepalas kainuoja apie 72 lt. jei kam idomu, pats jo nebandziau taciau perku dukrytei ji yra elergiska ir patepus oda labai akivaizdziai pagereja. reiketu pabandyi ir paciam.

Ina
Pranešimai: 73

2015-12-03 18:12

ten visi bendrauja rusu kalba, bet eigu maloniau buti zwynelines auka, niekas negali uzdrausti :)
tiesiog, kad nugaleleti(kontrolioti tiksliau) šia liga-ja reikia suprasti

Ina
Pranešimai: 73

2015-12-02 20:12

sudetinga atsakiti trumpai,paskaityk saita, kuri sukure zmogus iš Estijos, jis pats serga šia liga,ten yra forumas kur bendrauja zmones,ten tikrai rasi daug info šia liga

asta
Pranešimai: 124

2015-12-01 21:12

zvyneline sergu jau 10metu, pabandziau ivairius tepalus, skyscius - niekas nepadeda.liga progresuoja. dviem savaitem buvau isvykus i Egipta, kaitinaus saulej ir maudziaus juroj, kuri ten yra labai suri, ir zinot, visos tos demes demikes akivaizdziai pradejo nykti, bet buvau ten per trumpai. kai grizau - vel viskas atsinaujino.beje, parsiveziau kazkoki ten vietiniu arabu gaminama tepala, tepu tik vienoj vietj ir pastebejau kad oda toj vietoj grazeja, raudonumas nyksta.

Ina
Pranešimai: 73

2015-11-30 18:11

Psorilom - slamstas
Skin-cap- turi gormonu

Ina
Pranešimai: 73

2015-11-30 18:11

Daivobet turi gormonu- tai ne iseitis

Ina
Pranešimai: 73

2015-11-30 18:11

www.psor.cod.ee

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių