darius
Pranešimai: 100

2015-02-08 18:02

Pabandyk elocono skysti,man tai padeda

raminta
Pranešimai: 141

2015-02-04 17:02

labas.as antra karta susirgau.ir gana stipriai,bet man gereja jau savaite praejo ir viskas i pabaiga.ti vel eisiu pas daktara,nes baigiasi kremas, tepalas.pavadinimas Dovobet jis tikrai geras.buvo kunas baisus o dabar vel gereja.jau po savaites nieko nebus.ti reik inensyviai tept.po du ar tris kart i diena.ir veidas buvo ir kaklas tik jau praejo.tik jis gali but brangus bet geras.ir be abejoniu praeis.nes mano kunas buvo baisia.tik reik neuzleist.

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-13 11:01

Atsidarykit išplėstinį temų sąrašą ir įeikit į temą: rdquo;nemokamas žvynligės išgydymas...rdquo; Ten rasit ir mano patarimą. Nuoširdžiai linkiu visiems pasveikti!

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-13 11:01

Niekuo čia dėtas nei alkoholis, nei nikotinas, jie tik aplamai kenkia visam organizmui, bet tikrai nėra žvynligės priežąstis. Visų pirma nuolatinė įtampa ir pastovus stresas iššaukia ligą, jei ji yra genuose. Pažįstu žmogų, kuris išvis negeria ir nerūko, bet jo kūnas beveik visas padengtas žvynligės. Neseniai aš jau rašiau kaip galima išsigydyti, jei ligos plotas nėra labai didelis, taigi nebenoriu kartotis. Kad liga tikrai pagydoma, jums garantuoju, tik kažkodėl tai gydytojai su tokia gausybe vaistų nieko nesugeba išgydyt... :))

Roberta
Pranešimai: 723

2015-01-13 10:01

Noriu pasiulyti iseiti: kreipkites i klinika rdquo;Narmedardquo;, ten yra specialus gydymas, po gydymo kurso si liga isnyksta bent jau vienerius metus tikrai,o man tai liga neatsikartojo jau keturi metai

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių