viollaa
Pranešimai: 140

2015-12-30 16:12

Tapsi meškis ant kalniuko
Net galva jam apsisuko.
Neša mums jis dovanų-
Glėbį ledo varveklių.
* * *

Su artėjančiais 2010 metais!

viollaa
Pranešimai: 140

2015-12-30 16:12

Aš pritariu šiaurei. Aš pati tuo tikiu. Tai - yra!

violla
Pranešimai: 980

2015-12-30 14:12

Čia nebus paslaptis, nes tam čia ir esame:nei meluoti, nei apsimesti, nei slėpti.Pradedu tą nuo rytoj, tik nežinau kiek temsiu.O šiaip nieko ten ypatingo: ryte-vandens ir vaistažolių/spec. paruošimas/ gėrimas,asanos su kvėpavimu,liežuvio ir susikaupusių gleivių valymas, padų taškų masažas. Visą dieną reikia išgerti nurodytą kiekį vandens ir vaistažolių nuoviro, derinti maistą ir daugelio produktų iš vis nevartoti.Yra tam tikra mitybos tvarka.Vakare-asanos,meditacija, padų taškų masažas, vanduo ir t.t. Nieko gal baisaus, bet reikia tiesiog save kontroliuoti ir tą daryti.Iš to susidaro savotiška disciplina.Na, pvz.griežtai draudžiama vartoti cukrų, baltus miltus (viskas kas iš jų)ir krakmolą.Šiaip čia be galo dar daug visokių niuansų.Reikėtų daug rašyti.

roma
Pranešimai: 54

2015-12-30 13:12

Man irgi įdomu, koks ten gydymas. Jei ne paslaptis...:)

Leta
Pranešimai: 705

2015-12-30 13:12

Rašau ir šypsausi. Niekada nemačiau nei vieno iš jūsų, bet esat man savi žmogučiai. Drąsiai pasitinkantys likimą. Mums pasiseks, nes sėkmė, tai, kai ryte atsibundi ir žinai, kad išgersi kavos, kai turi pinigėlį nusipirkti tam, ko reikia ir norisi, kai šalia yra KITAS, toks pat gyvas ir laimės norintis žmogus.
Na jau po šito, turbūt galiu paprastai pasakyti?
Slimai ir Ramai, kur pradingot? Kviečiu visus laikytis krūvoj, žiandien aš galiu pabudėti prie mūsų eglutės. Vakare uždegsiu žvakutes:)))

as
Pranešimai: 571

2015-12-30 09:12

bet kodel tas puslapis toks pasidare,
kazkam nagai reikejo prikist ir pritaske
tu -n-. gal kas mokat atitaisyt-labai nesmagu
ziuret. aciu butu

as
Pranešimai: 571

2015-12-30 09:12

kad visada taip grazu butu:))..sveikinu ir as su NAUJAIS METAIS ir linkiu visiem niekur nesutikti nors vienatves. as Naujus sutikau pas savo tetulyte, ne viena, bet labai bijau ateities, bijau turbut visko. bet vaistu numazinau ir sviesiau, nunesiu visus po egle dar, tegu ta ziurke sugrauzia, o pati ieskosiu kitokios pagelbos,nzn???..

violla
Pranešimai: 980

2015-12-30 09:12

Labas rytas,kaip jauciatės Naujuos? Po visų tų švenčių aš gal pasiilgau kasdienybės-įsisupi į save.Nieks tiek dėmesio nerodo, nereikia laikytis taisyklių...Nuo rytoj pradeda žiauriai griežtus gyd.netradicininko nurodymus.Tai bus valios išbandymas, bet bijau, kad neatlaikysiu, kaip ne pirmą kartą.Tik dabar dar ir kontrolę pridėjo,gyvensiu stebima.

doppelgänger
Pranešimai: 748

2015-12-30 00:12

O čia mano smegenėlės dabar, čia ir dabar:

www.youtube.com/watch?v=A7F2X3rSSCU

doppelgänger
Pranešimai: 748

2015-12-30 00:12

Mano mylimiausias juodaodis brolis:

www.youtube.com/watch?v=5tAVvzKetdcfeature=related

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių