ugniuxee
Pranešimai: 2

2015-05-27 17:05

Kaip įveikėte neramių kojų sindromą? gal galite pasidalinti patarimais

ugniuxee
Pranešimai: 2

2015-05-27 17:05

Sveiki, kaip įveikėte ligą? gal galite pasidalinti patarimais dėl neramių kojų sindromo

Alex
Pranešimai: 9

2015-05-08 14:05

mozet u tebia cto nibud drugoje,potamucto zdes boli sovsem netu,prosto eto ocen zanudno i nadojedajet,i unizajet cuvstvo cto ti ne vsixal cto nibud zdelat,na svedskix saitax ocen mnogo foromov po etomu povodu,rezko povisilis somoubijstva sredi bolnix rls,liudi celimi semjami bolejut v otcajanije cto medecina bessilna v etom slucaje,obicno etoj boleznu zabolevajut liudi srednego vozrasta i starshe no mogut bolet i deti,statistika govorit cto na mnogo bolshe bolejut zenscin,pervoje cto vraci rekomendujut dlia ulushenija eto brosit pit i kurit,no nikto neznajet cem konkretno ejo licit potomucto bolez neisledovanaja,no s nej zivut

Alex
Pranešimai: 9

2015-05-07 13:05

ja uze 3 goda boleju etoj boleznju virazaetsia eto tom cto mishci sami po sebe szimajutsia snacala eto bilo na nogax no so vremenem pereshlo na vsio telo,teper i na lice,ja zivu v svedciji i vot nedavno procital statju v gazete cto u nix etoj boleznju bolejut 10-15% ot vsevo naselenija,n azivajut ejo RLS,v nacale ijunia komisija EU oficialno priznala lekarstvo protiv rls nazivajetsia sifrol,escio sucestvujet takoje mnenije cto eta bolezn zviazana s defecitom dopamina v mozge,nikto tolkom pro nejo neznaje,eto narodnaja bolezn

GINTAS
Pranešimai: 48

2015-05-01 10:05

neramiu koju sindroma nustato miego labaratorija.esanti sapiegos ligonineje sumoki apie 500 litu.paguldo nakciai i ligonine prijunge laidus.prie ivairiu kuno vietu ir visa nakti ziuri fiksuoja smegenu veikla.

jurga
Pranešimai: 99

2015-04-28 19:04

NKS -kokiais aparatais tai nustatoma. Man kojas suka, grezia kaulus,skauda pedas, atsigulus reikia spardytis arba trinti kojas iskelus aukstyn.Negaliu uzmigti. Man gyd. parase Neurontin-300. Nuo ju mazeja skausmas bet daug pasaliniu poveikiu. Ar gerete kas si vaista. Man tai nenustate niekas sios ligos, tik pati prisitaikiau paskaicius Jusu aprasymus.

gintautas
Pranešimai: 5

2015-04-28 10:04

laba diena.nustatyta neramiu koju sindromas 2 metai.naudoju miropexsina bet paskutiniu laiku labai nemiegu.nors atrodo visai pavarges.dar klausimas nejaugi nenumatoma kompensuoti uz vaistus.nes gana liga kankinanti irbrangi.aciu uz isklausyma.

Renata
Pranešimai: 102

2015-03-22 12:03

Jus galite vartoti preparatus ilgai ir nuobodziai, taciau nebus jokiu rezultatu, nes bet kokios lygos priezastys yra 1.organizmas pilnas toksiniu medziagu, 2. truksta maistingu medziagu. Pradedant vartoti preparata reikia zinoti kokia yra jo absorbcija. Sintetiniai preparatai yra labai blogai absorbuojami, jie kaip ir toksines medziagos kaupiasi organizme ir padaro bloga darba, geriausiai yra absorbuojami fitomineralai, skisti produktai ir kompleksiniai, subalansuoti. Jei norite sau padeti ieskokite pradziai produktu su detoksikacijos poveikiu o po to papildykite ji mineralais ir bus pagerejimas. Jei Jus sudomino mano informacija galite man parasyti renata.olsevska@gmail.com, Linkiu Jums sveikatos!!!

Vita
Pranešimai: 413

2015-02-28 21:02

Labai gaila, bet neramiu koju sindromas (NKS)tai ne magnio produktu trukumas.Jei truksta pastaruju produktu,vadinamas meslungis nuo ju praeina.NKS priezastys neaiskios, MIRAPEXIN padeda,galiu miegoti ramiai.Bet paskaicius apie sio vaisto salutini poveiki,kyla abejone - kas geriau, ar vaikscioti naktim,ar naudoti si vaista?Net 20 gasdinanciu poziciju,veikianciu i nervu sistema?Jei vartojat ilgiau, patarkit, aciu.

Birute
Pranešimai: 37

2015-02-27 08:02

Neramių kojų sindromas mane kamavo nuo vaikystės. Tik tada dar niekas nežinojo, kad tai liga.Nėštumo metu ypač sustiprėjo.Gydytojai guodė: pagimdysi, praeis...Taip ir buvo.Antro nėštumo metu vėl atsirado šie varginantys pojūčiai, kurie jau nepraėjo.Labai maloniai buvau nustebinta, kai Kauno klinikose(gyd. Šiaudytienė) pasdiūlė pagalbą.Pasirodo, tokių žmonių daug, tik jie nelaiko tai liga ir nieko nedaro. Bus kuriama studija, ir tokie žmonės galės ten gauti reikiamą pagalbą(bus pravedami terapijos seansai, skiriami nemokami vaistai...)Reikia tik nekentėti, o nieko nelaukus kreiptis į neurologę gydytoją. Sėkmės visiems, kurie nori sau padėti

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių