raminta
Pranešimai: 141

2015-12-19 18:12

Sveiki visi,kaip jauciates?kaip nuotaikos?niekas neberaso :(

Martynas
Pranešimai: 135

2015-12-18 11:12

Sveiki viesiems, po ilgo laiko vel sugrizau i sita formuma. Ziuriu daug nauju nariu atsirado ir nebegaliu visu pasakojimu perskaityti, nes ju labai daug. Truputuka apie save. As jau du kartus gulejau Klaipedoje Afektiniu sutrikimu skyriuje ir del nepakankamo gydymo nusiunte mane i Vilniaus respublikine psichiatrijos ligonine, ten praleidau 3 savaites, nustate rdquo;Sizotipini sutrikimardquo; dabar gydausi su rdquo;Zyprexrdquo; ir vartoju rdquo;lorafenrdquo; nuo nerimo. Na siaip jauciuosi labai banguotai ir bet kuria akimirka man gali pasidaryti blogai, bet daznai tas blogumas akimirksniu ir praeina. Na smagu visus matyti ir linkiu linksmu artejanciu svenciu!!!

tina
Pranešimai: 81

2015-12-18 08:12

man nerimas užeina trumpam, dažniausiai kai yra priežastis: galvos svaigimas ar koks stresiukas, susijęs su amžinom problemom, kurios knisa jau labai ilgą laiką. man užtenka zolofto ir noritreno, ir tai man jie išderina hormonus, kad vėl aš juos mažinsiu.geriausia kritinėms situacijom pusikė lexotanilio. o dėl Fluanxolio, neatsimenu, ar apetitas kilo, kai jis man visada geras,bet svorio kilimą aš sieju tik su šiuo vaistu,tad jau geriau papildomai išgert lexotanilio negu tukti nuo fluanxolio.man asmeniškai taip atrodo ir daktarei kategoriškai pasakiau, kad nerašytų jo,nes negersiu.

tina
Pranešimai: 81

2015-12-17 17:12

man pernai rudeni israse Fluanxoli, nedave jis man jokio efekto, isskyrus tai, kad svorio priaugau... siemet irgi norejo israsyt, bet skaiua, kad negersiu, bo paskui svori mest buna sunkiau negu keleta minuciu kokio nerimo...

as
Pranešimai: 571

2015-12-17 15:12

ir dar pastoviai buna toks netikrumo jausmas,lyg puciau nemazai isgerus ir apsvaigus,paskui per ilga laika bliaveju ir pasidarau lyg normalus zmogus,bet normaliai buna gal pora valandu per diena

rita
Pranešimai: 239

2015-12-17 10:12

Pradėjau lankyti jogos užsiėmimus, nu tikrai geriau jaučiuosi. kas turite galimybę visiems rekomenduočiau.

tomas
Pranešimai: 183

2015-12-16 20:12

gyvenimo budas..sportas,sveikas maistas,atsisakyti alkoholio..sitie dalykai gali padeti,bent jau man padejo aksciau,tik va apsileidau ir vel jauciuosi blogai...sportuojant nukreipi visas blogas mintis,kurios ir yra pagrindinis situ ligu saltinis..pirmi panikos priepuoliai prasidejo po rimtu baliuku,taip sakant ant rsquo;atchodursquo;..zodziu atsargiai su alkoholiu...

as
Pranešimai: 571

2015-12-16 19:12

dar noriu paklausti jei kas galit parasykit,kodel kartais buna sveika vakarais ,o kartais rytais,bet ramu niekada.

tomas
Pranešimai: 183

2015-12-16 18:12

dekui uz patarima

Lori
Pranešimai: 74

2015-12-16 16:12

Man nerimas pasireiskia simtomais padazneja pulsas pradeda dusinti kartais atrodo kad apalpsiu ir sirdies plote toks negerumas,

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių