Artūras
Pranešimai: 77

2015-11-11 10:11

nepasakyciau kad solo-medrolis nuodai cia tik harmonai.man tai vieni is vaistu kurie man nors trumpam atstato sveikata,sumazina spastika

aira
Pranešimai: 13

2015-11-11 10:11

Aciu uz palaikyma

aira
Pranešimai: 13

2015-11-11 10:11

Mane gyde solo-medroliu, pulsotearafijos metodu: lasino tris dienas tuos nuodus.Eisena tai pagerejo,bet kaip bebutu keista,prasidejo skrandzio problemos.Beja,mane gyde nuo artroziu iki diagnozavo IS.Taigi gretutine mano liga dar ir klubo sanario artroze. Geriu papildus Artrastop ir dabar pabandysiu wobenzym

aivaras
Pranešimai: 159

2015-11-11 10:11

Aira, nenusimink, as ir dabar vienas, na ir kas. Reikia myleti save. Ateis diena ir atsiras zmogus, kuriam tu busi reikalinga ir kuris tau bus reikalingas. Tik nepasiduok ir neprarask tikejimo. O tave gyde kokiais vaistais? Ar pagerejo. As pats baiges magistrantura. Man 28, sergu jau nuo 2000 metu, nors nustate tik pries tris metus. Sekmes ir stiprybes!

vaida
Pranešimai: 74

2015-11-11 08:11

Sielvartauti negalima,tuo tik dar labiau pamaitinama liga.Mums reikia gyventi ramiai,nestresuoti ir pozityviai mastyti.Papildai gerai, bent as juos vartoju ivairius. Nezinau ar jie padeda, bet as jais tikiu. Kam yra problemu su virskinimu pabandykite wobenzym,tai virskinimo fermentai.Anotacijoje rasoma, kad jie kaip ir gydo IS. Vartojau juos.Manau, kad padejo.Kai pabloges vel imsiu juos vartoti.Beja jie nepigus ir piliuliu labai dideli kieki reikia isgerti.

aira
Pranešimai: 13

2015-11-10 12:11

aciu uz paguoda.Visi norim gyventi,bet kokybiskai!as pavyzdziui dar nei seimos,nei vaiku neturiu.Esu viena kaip pirstas.

albinas
Pranešimai: 19

2015-11-10 11:11

Nezinau kaip paguosti,gal liga sustos.Daznai taip buna. Yra daug zmoniu,kurie net neitardami,kad serga IS pragyvena visa gyvenima. Tereikia didelio streso arba pervargimo ir tuomet liga pasireiskia.Manau, kad tai bausme uz tai,kad nemokejome saves tausoti.Sukomes kaip voveres rate iki liga mus pakirto.Likusi gyvenima turesime nugyventi be stresu, be prvargimu. Tik tokiu budu neleisime ligai tureti musu.Manau, kad tai imanoma tik tereikia vieno dalyko:MYLETI Save.

Artūras
Pranešimai: 77

2015-11-10 10:11

reikia ne laukt o tiket kad pasveiksi nereikia nusimint.o mirt tai nesinori juk kiekvienas norim gyvent.

aira
Pranešimai: 13

2015-11-10 10:11

Dar karta as. Gaila, kad nuo sitos ligos nemirstama. Maciau ligonineje sia liga sergancius zmones.Man buvo ju labai nuosirdziai gaila.O dabar as pati isilieju i sias gretas. man baisu ir as nezinau ko laukti

aira
Pranešimai: 13

2015-11-10 10:11

Man 26 ir siemet diagnozavo IS.Is pradziu rase,kad man disko isvarza,kad radikulitas,osteoartroze. Bet dabar jau oficialiai pranese,kad sergu IS.Man si zinia buvo tarsi perkunas is giedro dangaus.Dar mokausi magistranturoje ir dziaugiuosi, kad si liga dar nepasireiske atminties susilpnejimu.O ar daznai taip buna?As vos vaikstau,labai skauda kojas,bet neskauda galvos. Ar gali buti klaida?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių