Vytas
Pranešimai: 476

2015-04-13 11:04

Ir kaip tada toliau gyventi...Kazkoks juodas s...as :)
Na, kazkokia savanoriska autonazija gaunasi? Noriu alaus.Siaubas as taip ir alkoholiku tos Marijos zemeje tapsiu...
E-ntinis busiu ,bet vistiek saves labai gaila:)

Vytas
Pranešimai: 476

2015-04-13 11:04

Ju. Na as "sliausiu" i kauna 24 ir gryzes visa tiesa apie tas dalybas papasakosiu

Vytas
Pranešimai: 476

2015-04-13 11:04

Labutis Daivute, ar as sakiau, kad pulsiu ryti dar kokius narkotikus spesiu, o pasiimti - kodel ne/ Juk dikai tokius brangius zaislus dalinti pradejo...:)
Kas liecia to gripo, Na bird"u gripo...
Va cia tai pagavo:(((
Labiau uz save as mylejau tik pauksciu kiausinius ir paukstiena...siaubas negaliu ramiai jos valgyti ... ir be to mano vistos...as dabar kaime....kazkaip keistai t.y. itartinai i mane spokso, tikriausiai pas mane tapo piktas ir pavojingas zvilgsnis:)))

Vytas
Pranešimai: 476

2015-04-13 10:04

Zilvinui, zinai mano manymu pabandyti ta terapija verta, nes deuonis yra deguonis...tikriausiai blogiau ir nelabai kas gali atsitikti...na, nebent mes visi is karto pasveiksime ir si pokalbiu life-show uzsidarys:)))
Ai, nezinau kiek tai kainuos, jei daug, tai visus organus " avansu" teks padovanoti kad isgaletum si bajeri
:)))

Vytas
Pranešimai: 476

2015-04-13 08:04

Daivutei, Kas liecia zmoniu prasnekinimo - tai mano manymu geriau nekankinti ju ir TIESIAI SVIESIAI sakyti " tiesa "...pvz, - as narkomanas ir man, :(
Na, spjaut, vis tiek dabar taip silta ir pavasaris jau atejo ( man taip meterologai per tv meluoja:))))
Visiems kuo "saltesnes" vasaros

valdas
Pranešimai: 45

2015-04-13 07:04

Ir dar.Jai naudoti zuvu taukus,selena,B grupes vitaminus,amantadina vienu metu nebus per daug?Organizmas spes viska suciulpti?

valdas
Pranešimai: 45

2015-04-13 07:04

Labas visiems.Kol suradau sia svetaine mano gyditoja buvo mane nurasius.Tipo kas tau seneli bepades, lauk galo ir tiek.Vaistu nera ir jokiu medikamentu tai pat.O ka as kvailas tuo ir tikejau.Maniau visdelto daktare ne koks sudas nuo gatves, visdelto mokslus baigus.Na ka kalbet.Deka siu diskusiju pradejau jieskoti sau pagalbos,Deja paveliuotai.Na dabar kalu b grupes vitaminus,zuvu taukus,amantadina.Zinokit senei taip gerai nesijauciau.Tiesiog nuostabei pastiprejo.Kalbama, kad pries gala visiems pagereja.Gal cia ne tas atvejas.Ir dar.Kiek tuos taukus varyti?pelekai neprades aukti /nes jau jauciu po mentimi niest/,kad sparneliai kalasi labai mazai abejones.Taigi noriu pasakyti visiems aciu.Jusu nuomones,pasisakimai man tikrai dave daug naudos.Sveikatos ,geros nuotaikos visiems.IKI.

zilvinas
Pranešimai: 271

2015-04-13 05:04

sveiki.taip,as galvoju vaziuot geguzes desimta.iki

vilma
Pranešimai: 182

2015-04-12 19:04

o tai kas cia per piktumas jei kazkas kita foruma pavadino laipteliu zemiau? Gal zmogus pavadinimo neatsimine, o gal jam rasyt sunku buvo? tik priekabiu ieskot apie laiptelius galvodami;)

lola
Pranešimai: 21

2015-04-12 18:04

liepa labas,parasyk i mano elektronini pasta zaillau@one.lt. O siaip man 36 metai, sergu nuo 18, is prdziu buvo labai blogai,beveik nevaiksciojau, dabar viskas sustojo.apie savo veikla parasysiu asmeniskai. Sekmes visiems, geru svenciu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių