lina
Pranešimai: 1775

2015-08-21 14:08

turiu juveniliniu artritu sergančią dukrą - jai 15. tris mėnesius geria movalį - nieko. dabar siūlo metodreksatą, ar pan. - žodžiu, vadinamą bazinį gydymą ir imunosupresinius vaistus. labai baisu, vaiko labai gaila, neišmanau kur mestis. prisisakėm rdquo;Sunriderrdquo; produktų - yra toks alpha20,subalansuojantis imuninę sistemą, Noni sulčių - viskas iš platintojų, labai brangu ir nežinau ar tikslinga, bet... jei pagerės, būtinai parašysiu

Egidijus
Pranešimai: 47

2015-08-18 22:08

Susiraskit googlej informacijos apie Naftalano sanatorija Azerbaidzane, nezudykit saves vaistais

Justas
Pranešimai: 21

2015-06-09 21:06

Sergu juveniliniu artritu... Israse priesuzdegiminiu vaistu t.y. sulfasalazina ir RelFex ar kaip ten.. Pradzioj padejo, bet kai pradejau daugiau sportuoti man nei vaistai nepadeda. Skausmas didelis. Kartais negalima iskeneteti, o ir sanatorijos nepadeda

Age
Pranešimai: 2

2015-05-12 19:05

Sveikos seru juveniliniu artiritu jau pustreciu metu. Man 18 metu.isbandziau visus vaistus kuriuos minejot net dar ir daugiau... na bet nieko man jie nepadejo... Dabar vartoju prenidzolona biologine terapija leidziuosi, metotreksata geriu , dar movali geriu... is tai jau inkstu veikla trinka- kraujospudis pradeda sokineti... visa sita susumavus man pasake daktarai tik tiek kad liga nepagydoma nes turiu kaskoki antigena.. tai susitaikiau su ja ir ji tapo mano drauge... kai pagalvoji o kas gi belieka... dziaugiesi kai neskauda .. na o jei skauda pakenti truputi nusisypsai ir vel eini toliau... laikykites visos ir visi kas serat


P.s. mamytes seragntys vaikia neinvalidai perdaug nesureiksminkit ir neikalinkit namie ... jiems butina draugu kompanija ir toks pat gyvenimas kaip ir pries liga....


Cia nuosirdus patarimai is savo pacios karcios patirties...

vaiva
Pranešimai: 53

2015-02-17 12:02

Nuvykti pas vaiku reumatologus konsultacijai, kad butu ivertintas ligos aktyvumas, eiga ir paskirtas reikiamas gydymas medikamentais.Nereikia imtis saviveiklos sios ligos metu.O sanario punktavimas nera tinkamas sios ligos gydymo budas.

jurgita
Pranešimai: 75

2015-02-12 21:02

Sveiki, vaistu pavadinimo jums nepasakysiu, nes nezinau, bet patarciau kreiptis i Kauno klinikas. Ten gydoma mano 3 metuku dukryte nuo sitos ligos. Jai irgi skyre priesuzdegiminius, bet neka tepadejo, gyde sanatorijoje, dabar skyre kitus, daug stipresnius vaistus. Sako geresniu uz siuos neturi.

ausra
Pranešimai: 90

2015-01-13 12:01

Gal kas atsilieptu ir pasidalytu savo paslaptimis kaip gydot vaikeli,kuris serga juveniliniu idiopatiniu artritu???Nuolat kelio sanaryje kaupiasi vanduo ,kuri gydytojai punktuoja.Priesuzdegiminiai vaistai ,kuriuos vaikas geria daugiau kaip 2 metai, neturi jokio poveikio.Prasau atsiliepti,kas turejot tokia nelaime,gal bent rekomenduotumet nuosirdu gydytoja?

ausra
Pranešimai: 90

juvenilinis artritas.Kaip gydyti vaika?

2015-01-13 12:01

juvenilinis artritas.Kaip gydyti vaika?

jolanta
Pranešimai: 73

2015-01-02 10:01

mano sūnus prieš 5 metus susirgo šia liga. Radau gydimo būdą, kuris mano sūnui padėjo.Dabar jis yra sveikas, geriame tik profilaktinę dozę imunitetui palaikyti. Treji metai nesergame net gripu.Trumpai apie gydimasi. Rusijos biofiziko Alberto Skvortsovo moksliniai atradimai - tai revoliucija grąžinant žmonėms sveikatą.Jo sukurti preparatai ir technologijos ,butent tai kas turi atsirasti šalia mūsų tradicinės medicinos ir viena kitą papildyti.Apie šį gydimosi būdą trumpai galima rasti www.kapli-skvortsova.ru Deja ši visa informacija yra ir bus tik rusų kalba.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių